Obserwuj w Google News

„M jak miłość”: Paweł dowie się, że Julka go wykorzystała. Co wydarzy się w 1429. odcinku? [STRESZCZENIE]

Sylwia Wamej
1 min. czytania
12.03.2019 15:22
Zareaguj Reakcja

1429. odcinek „M jak miłość” przyniesie widzom wiele zaskakujących sytuacji, szczególnie tych damsko-męskich. Paweł zostanie wykorzystany przez Julkę, co doprowadzi go do wściekłości. Co jeszcze wydarzy się w 1429. odcinku?

W najnowszym odcinku M jak miłość nie zabraknie zaskakujących momentów
fot. Instagram.com/ M jak miłość

„M jak miłość”. Julka wykorzystała Pawła

Gorąca atmosfera w „M jak miłość” będzie między Pawłem i Julką. Po tym, jak uprawiali ze sobą seks w domu Kingi i Piotrka, Paweł dowie się, że zbliżenie było dla Julki tylko chwilowym kaprysem i raczej nie wróży między nimi niczego trwalszego.

 – To moja wina... Sama zaczęłam. Miałeś ciężki dzień, ja też, oboje chcieliśmy odreagować… – zacznie Julka. Zduński nie będzie zadowolony z tego, co usłyszał. Zrozumie, że Julka go tylko wykorzystała.

– Odreagować? – Było miło, nawet bardzo, ale to przecież niczego między nami nie zmienia. – Jak to – nie? Więc co to było dla ciebie? Rozrywka? Sposób na relaks?... Było „miło”? O co ci chodzi, Julka, możesz mi to wyjaśnić?! – krzyknie wyraźnie zdenerwowany. Kochankowie pokłócą się i wygląda na to, że to będzie już koniec ich relacji.

W tym samym odcinku Paweł będzie szukać zaginionej Basi. W 1429. odsłonie „M jak miłość” Paweł z pomocą brata skontaktuje się z Sandrą. Okaże się, że prostytutka bardzo mało wie o swoim synu. To właśnie razem z Damianem Basia uciekła do Warszawy. Dziewczynka postanowiła się nim zaopiekować po jednej ze szkolnych bójek. 1429. odcinek „M jak miłość” zobaczymy w poniedziałek, 18 marca, na antenie TVP 2.

 

RadioZET.pl/ Superseriale.se.pl