Obserwuj w Google News

„M jak miłość”: Afera na chrzcinach Zduńskich. Co wydarzy się w 1428. odcinku? [STRESZCZENIE]

Redakcja
2 min. czytania
08.03.2019 14:51

W 1428. odcinku „M jak miłość” rozczarowanie przeżyją Zduńscy. Chrzciny ich córeczek, które miały być ciepłym i rodzinnym świętem, popsuje awaria w bistro, wywołana niechcący przez Gruzina Otara. Jak poradzą sobie Kinga i Piotrek z rodzinną uroczystością?

Afera na imprezie rodzinnej w :"M jak miłość"
fot. Instagram.com/ M jak miłość

„M jak miłość”: Awaria w bistro w 1428. odcinku

W 1428. odcinku  „M jak miłość” Piotrek i Kinga urządzą chrzciny swoich córeczek – bliźniaczek Zuzi i Emilki. Jeszcze przed chrzcinami pojawią się niepodziewane komplikacje, które pokrzyżują plany świeżo upieczonym rodzicom.

– Dziś są chrzciny waszych siostrzyczek i liczymy, że we wszystkim nam pomożecie… Bo musimy tu z tatą ugościć całą gromadę ludzi! – zapowie Kinga Lence i Miśkowi. Jak się jednak okaże, Gruzin Otar niechcący wywoła awarię w bistro, gdzie Julka, Aga i nowy kucharz Jacek będą szykowali obiad dla gości. W 1428. odcinku „M jak miłość” zdenerwowana Julka zadzwoni do Kingi i  poinformuje ją o tym, co się wydarzyło. „Kinga, jest dramat... Musiałam zamknąć bistro, ten gruziński wariat z naprzeciwka odciął nam prąd!” – powie.

Gruzin szybko naprawi swój błąd i w ciągu kilku godzin uda mu się upichcić gruzińskie pyszności, które będzie serwował gościom podczas rodzinnej uroczystości.

„M jak miłość”: skandal na chrzcinach wywoła Anka

Choć obiad uda się uratować, skandal na chrzcinach wywoła Anka, grana przez Weronikę Rosati. Kobieta chyba zapomni, że jest matką chrzestną Zuzi i sprowokuje Magdę. Najpierw jednak będzie usiłowała nakłonić Budzyńskiego, by ten usunął z akt sprawy o nielegalny handel dziełami sztuki nazwisko jej partnera – Aleksa. Prawnik jej jednak nie posłucha, więc w ramach zemsty Anka wyśle Magdzie ich stare zdjęcie na dowód tego, że łączył ich kiedyś romans. Magda, widząc zdjęcie nagiego ukochanego, wybiegnie z imprezy u Zduńskich. Ten ją dogoni, jednak kobieta nie będzie chciała go słuchać. „Jesteś kłamcą! Co to ma być?! To byłeś ty, prawda?... Byłeś z Anką!”  1428. odcinek „M jak miłość” zobaczymy we wtorek, 12 lutego, na antenie TVP 2.

 

RadioZEt.pl/ SW