Obserwuj w Google News

"M jak Miłość": Basia w sidłach pedofila-mordercy.Co wydarzy się w 1441 i 1442. odcinku? [STRESZCZENIE]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
30.04.2019 11:19
Zareaguj Reakcja

W 1441 odcinku "M jak Miłość" może dojść do tragedii. Basia, zamiast pójść do szkoły, wybierze się na spotkanie z nieznajomym, pod którego podszywa się pedofil-morderca. Czy Rogowskim uda się uratować córkę?

"M jak Miłość": Basia w sidłach pedofila-mordercy.Co wydarzy się w 1441 i 1442. odcinku? [STRESZCZENIE]
fot. Instagram:@robertmoskwa

"M jak Miłość" nie zawodzi swoich wiernych fanów. Choć serial emitowany jest na antenie TVP2 od listopada 2000 roku, scenarzyści nadal robią wszystko, by zaskakiwać nowymi wątkami i niespodziewanymi zwrotami akcji. Nie inaczej będzie w 1441 odcinku "M jak Miłość", który wyemitowany zostanie już dziś, 30 kwietnia o godzinie 20:55. Dariusz Rogowski zacznie planować wyjazd z Polski, jednak jego córce głowę zaprzątać będzie spotkanie z internetowym kolegą. Dziewczynka nie wie, że znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

"M jak Miłość" odcinek 1441. Co wydarzy się w odcinku?

W 1441 odcinku "M jak Miłość" Basia pakując plecak, schowa w nim zabawkę dla kota. Ma to być prezent dla Antka, kolegi poznanego w sieci. Dziewczynka nie zdaje sobie sprawy, że jej rówieśnik nie istnieje, a podszywa się pod niego pedofil w podeszłym wieku. Wieczorem dziewczynka otrzyma sms z wiadomością.

- Tylko nie nawal. Czekam na ciebie o 8, ja i mój kot. Pojedziemy na fajną wycieczkę. I pamiętaj, nikomu ani słowa. To nasza słodka tajemnica. Antek.

M jak Miłość Basia
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

QUIZ: Kto jest kim? Rozpoznaj bohaterów „M jak Miłość”

1 maja widzowie będą mogli dalej śledzić rozwój sytuacji w 1442 odcinku "M jak Miłość". Basia zamiast do szkoły popędzi na miejsce spotkania ze zboczeńcem. Na szczęście do Rogowskich zadzwoni wychowawczyni ich córki, zaniepokojona jej nieobecnością w szkole. Dariusz rozpocznie poszukiwania, czego efektem będzie konfrontacja z niebezpiecznym pedofilem-mordercą, który porwał Basię. Czy dziewczynce nic się nie stało?

 

RadioZET.pl/se.pl/MF