Obserwuj w Google News

„M jak miłość”. Ula nie jest pewna ślubu z Bartkiem. Co wydarzy się w 1444. odcinku? [STRESZCZENIE]

Sylwia Wamej
2 min. czytania
10.05.2019 14:44
Zareaguj Reakcja

W 1444. odcinku „M jak miłość” Ula będzie miała mnóstwo wątpliwości w związku ze ślubem z Bartkiem. Zakochana para po raz kolejny rozważy zmianę terminu. Ula zawaha się, czy chce być żoną Lisieckiego. W dodatku Marek i Natalka mogą nie wrócić do Grabiny na czas. Co jeszcze wydarzy się w 1444. odcinku „M jak miłość”?

„M jak miłość”. Ula nie jest pewna ślubu z Bartkiem. Co wydarzy się w 1444. odcinku? [STRESZCZENIE]
fot. Instagram.com/ m jak milosc official

„M jak miłość”. W 1444. odcinku Ula będzie mieć wątpliwości co do ślubu z Bartkiem

Ślub Uli i Bartka z „M jak miłość” jest coraz bliżej, jednak nie będzie to wymarzona ceremonia przyszłej panny młodej. Para znów rozważy zmianę terminu, a Ula będzie wahać się, czy chce zostać żoną Bartka. Ich przygotowania do ślubu to jeden wielki chaos. Ula co prawda zgodziła się zostać żoną Lisieckiego, jednak dopadną ją wątpliwości. Jej wahania wiążą się z Jankiem, do którego uczucia jeszcze nie wygasły.

Ula wciąż coś czuje do Janka?

W 1444. odcinku „M jak miłość” Ula znów będzie zastanawiać się nad zmianą terminu ślubu. 

„Natalka dzwoniła, mówiła, że teraz już nie przyjadą, więc...” – powie Bartkowi. Zresztą nie będzie to jedyny argument. Siostra i ojciec Uli wyjechali w Bieszczady, z kolei Marek i Ewa przebywają za granicą.

„Miałaś wyrzuty sumienia, że ciągniemy ich z tak daleka na jeden dzień, muszą kupić bilety... Może zróbmy kameralną imprezę, dla rodziny, znajomych. Nagramy fajny film, wyślemy im, będzie prawie jakby tu byli” – powie Bartek. Ula powie, że przemyśli jego propozycję.

W 1444. odcinku „M jak miłość” Ula odwiedzi też na komisariacie Janka. Zacznie nawiązywać do ich dawnej miłości. Bartek dowie się o wszystkim i postanowi porozmawiać z narzeczoną.

„Słyszałem przez przypadek, o czym rozmawiałaś z Sonią. To dlatego chcesz przełożyć ślub? Przez Janka?” Ula jednak zaprzeczy i powie, że chce wziąć ślub według ustalonej daty, 23 marca. 1444. odcinek "M jak miłość" zobaczymy w poniedziałek, 13 maja.

 

RadioZEt.pl/ Superseriale.se.pl/