Obserwuj w Google News

„M jak miłość”. To koniec wątku Natalii? Marcjanna Lelek w ostrych słowach o serialowej postaci

Sylwia Wamej
2 min. czytania
28.06.2019 15:04
Zareaguj Reakcja

Marcjanna Lelek zniknie z „M jak miłość” na zawsze? Pojawiły się takie pogłoski po tym, gdy postać grana przez aktorkę — Natalka zostawiła rodzinę w Australii i wróciła tylko do Grabiny na ślub Uli. W nowym sezonie postać grana przez Lelek już się nie pojawi. Natalka na długi czas wyjedzie z kraju.

Marcjanna Lelek
fot. Tricolors/ East News

Marcjanna Lelek pożegna się na stałe w „M jak miłość”?

Marcjanna Lelek pożegna się z „M jak miłość”? Jak się okazuje, powrót Natalki do Grabiny był tylko na chwilę. Dziewczyna przyjechała do miejscowości jedynie na ślub siostry — Uli. Marcjanna Lelek pojawiła się jedynie w dwóch gościnnych odcinkach serialu. Po wakacjach nie zobaczymy jej już w serialu. Bohaterka grana przez Lelek ponowie wyjedzie do Australii razem z rodzinną. W rozmowie z Party.pl gwiazda uspokoiła swoich fanów i powiedziała, że nie żegna się z serialem na zawsze.

Od dłuższego już czasu Natalka pojawia się co jakiś czas na chwilkę, ale nie mieszka na stałe z bohaterami głównych wątków — jesteśmy tak dogadani z produkcją — dzięki temu mam czas na naukę i własne projekty. Nic mi nie wiadomo, żebym miała zniknąć na zawsze” – powiedziała Marcjanna Lelek w rozmowie z serwisem.

Marcjanna Lelek skrytykowała postać Natalki w „M jak miłość”

Marcjanna Lelek gra Natalkę już 15 lat. W wywiadzie bez ogródek twierdzi, że jej postać jest po prostu nudna. Aktorka nie chce też, żeby widzowie widzieli w niej postać z serialu. Jak podkreśla, ona sama jest zupełnie inna od swojej bohaterki, ma mnóstwo pasji i uwielbia uczyć się egzotycznych języków.

„Ona jest po prostu bardzo nudną postacią. Ludzie widzą we mnie tylko Natalkę, a praca w serialu to zaledwie jakaś jedna dziesiąta część mojego życia [...] Jak Natalka urodziła dziecko i została policjantką, to przez chwilę była nawet ciekawa, ale nie jest... Ja jestem zupełnie inna. Na pewno nie jestem taka spokojna. Nie jestem Natalką z »M jak miłość«, jestem kimś ciekawszym, robię dużo fajnych innych rzeczy”.

Rzeczywiście, lista zainteresowań Marcjanny jest dość długa. Aktorka od trzech lat studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej, uczy się egzotycznych języków: mongolskiego i tybetańskiego. Poza tym zna bardzo dobrze angielski, francuski, hiszpański i japoński. Dużo podróżuje i prowadzi też swojego bloga. Reżyseruje również teledyski. „Zamierzam znać siedem języków, być przewodnikiem i jeździć z wycieczkami po świecie, a w wolnych chwilach wspinać się w Himalaje” – mówiła aktorka niedawno w wywiadzie.

 

RadioZEt.pl/superseriale.pl/ SW