Obserwuj w Google News

„M jak miłość”. Joasia wyląduje w łóżku z Leszkiem. Złamie jej serce? Co wydarzy się w 1450. odcinku? [STRESZCZENIE]

Sylwia Wamej
2 min. czytania
14.05.2019 10:18

W 1450. odcinku „M jak miłość” Joasia spędzi noc z Leszkiem. Namiętny romans będzie jednak mieć bardzo nieprzyjemny finał. Co jeszcze wydarzy się w 1450. odcinku serialu?

Leszek spędzi noc z Joasią
fot. Instagram.com/ M jak miłość

„M jak miłość”: Joasia pójdzie do łóżka z sąsiadem Leszkiem

Będzie gorąco w 1450. odcinku „M jak miłość”. Joasia pójdzie do łóżka z Leszkiem. Mimo że Chodakowska czuje coś więcej do sąsiada, nigdy nie odważyła się na żaden odważniejszy krok. Jednak gorący romans, do którego niebawem dojdzie, będzie miał dość nieprzyjemny finał. Asia ma wciąż w pamięci Tomka, jednak nie na długo. Kobieta po śmierci ukochanego nie mogła znaleźć odpowiedniego faceta, z którym mogłaby pójść do łóżka. Czuła, jakby zdradzała zmarłego małżonka. Żaden jej też nie pasował. Ani biznesmen Jacek, muzyk Eryk czy pisarz Michał.

„M jak miłość”. Leszek wykorzysta Asię?

Dopiero z Leszkiem poczuła się szczęśliwa. W poprzednich odcinkach „M jak miłość” to ona pierwsza go pocałowała. Na słodkich całusach jednak się nie skończyło. W 1450. odcinku „M jak miłość” para posunie się dalej. W ich sąsiedztwie będzie miała miejsce napaść z nożem, na tle rabunkowym. Joasia razem z Kingą stworzą system wsparcia sąsiedzkiego po to, żeby móc obronić się przed napastnikami.

W 1450. odcinku „M jak miłość”, aby rozluźnić sytuację, Leszek zabierze Asię na wycieczkę za miasto. W wyniku zbiegu okoliczności zostaną na noc w wynajętym pokoju. Zrobi się gorąco, a Leszek wyzna miłość Asi. Tymczasem los zrobi wszystko, aby Leszek nie dowiedział się o „dziecku niespodziance”. Na jego zgubiony w lesie telefon przyjdzie SMS od Niny, informujący, że zaszła z nim w ciążę. Kobieta będzie przekonana, że wykorzysta Asię tak samo, jak ją. Nie tylko ona, bo Michał pomyśli dokładnie to samo. 1450. odcinek „M jak miłość” zobaczymy w poniedziałek, 3 czerwca, na antenie TVP 2.

 

RadioZEt.pl/superseriale.se/ SW