Obserwuj w Google News

"M jak Miłość": Joasia ofiarą seksualnej napaści. Co wydarzy się w 1430. odcinku? [STRESZCZENIE]

Maciej Friedrich
1 min. czytania
13.03.2019 15:59

W 1430 odcinku "M jak Miłość" nie zabraknie emocji. Michał postanowi wykorzystać sytuację i rzuci się na nagą Joasię pod prysznicem. Czy Chodakowska uzna zaloty sąsiada za molestowanie i pozwie go do sądu?

"M jak Miłość": Joasia ofiarą seksualnej napaści. Co wydarzy się w 1430. odcinku? [STRESZCZENIE]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

"M jak Miłość" nie przestaje zaskakiwać widzów. We wtorek 19 marca o godzinie 20.55 TVP wyemituje 1430 odcinek serialu, który od ponad 18 lat przyciąga przed ekrany rzesze widzów. Duża w tym zasługa scenarzystów, którzy nieustannie wprowadzają nowe, zaskakujące wątki. Jednym z nich jest fascynacja Michała, w którego wciela się Paweł Deląg, atrakcyjną sąsiadką Joasią (Barbara Kurdej-Szatan). Choć wydawało się, że jego uwagę przykuła Agnieszka, mężczyzna postanowi po raz kolejny zbliżyć się do Joanny. Niestety, wybierze najgorszy z możliwych sposobów.

QUIZ: Ile wiesz o "M jak Miłość"?

"M jak Miłość" odcinek 1430.: Joasia napadnięta pod prysznicem

Michał uzna awarię prądu za doskonałą okazję do zalotów. Pomoże Joasi zapalić świece w całym domu, a gdy bohaterka pójdzie wziąć prysznic, zechce jej towarzyszyć. Bez pytania dołączy do kąpieli i zacznie całować Chodakowską. Ta na początku odwzajemni pocałunek, jednak po chwili wymierzy adoratorowi policzek. Co więcej, o seksualnej napaści sąsiada opowie Agnieszce. Michał postanowi wyjaśnić całą sprawę i stwierdzi, że źle odebrał sygnały wysyłane przez Asię. Przyzna, że zakochał się bohaterce, ale nie chce, by czuła się przez niego nękana. Obieca, że wyjedzie i da kobiecie spokój. Jak Joanna zareaguje na wyznanie i czy opowie o napaści policji? Przekonamy się w najbliższy wtorek.

 

RadioZET.pl/MF