Obserwuj w Google News

M jak Miłość: gwiazda serialu jest w ciąży. Opublikowała zdjęcie z brzuszkiem

Maciej Friedrich
2 min. czytania
23.05.2019 12:46
Zareaguj Reakcja

Joanna Jarmołowicz, która w serialu "M jak Miłość" wciela się w Katię, podzieliła się z fanami radosną informacją. Aktorka niebawem zostanie mamą. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym wyraźnie widać ciążowy brzuszek.

M jak Miłość: gwiazda serialu jest w ciąży. Opublikowała zdjęcie z brzuszkiem
fot. Instagram:@asiajarmolowicz

Anna Czartoryska-Niemczycka w środę poinformowała, że po raz trzeci została mamą. W ostatnich miesiącach możemy mówić o prawdziwym "baby boom" wśród krajowych aktorów i celebrytów. Jak się okazuje, do grona znanych przyszłych mam dołączyła Joanna Jarmołowicz, znana widzom z roli Katii w "M jak Miłość"oraz Marty w "Pierwszej miłości". Widzowie doskonale kojarzą ją również z trzech części "Planety singli", gdzie wcielała się w Zośkę. 

Prywatnie Joanna spotykała się z Antkiem Królikowskim, jednak prawdziwe szczęście odnalazła w ramionach jego brata Janka. Para chętnie publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. W środę na profilu aktorki pojawił się nowy wpis, w którym podzieliła się z fanami radosną wiadomością.

Joanna Jarmołowicz z "M jak Miłość" zostanie mamą

Na uroczej fotografii gwiazda "M jak Miłość" obejmuje swój wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Jarmołowicz przyznała, że w ostatnim czasie otrzymała wiele pytań dotyczących ciąży i postanowiła poinformować fanów, że zostanie mamą. I to już niedługo. 

- Kochani, dostaje mnóstwo pytań, czy jestem w ciąży . Oznajmiam, iż za kilkanaście tygodni zostanę mamą.

Rzecz jasna pod postem aktorki pojawiły się liczne komentarze, w których fani gratulują Joannie i życzą przyszłym rodzicom wszystkiego dobrego. Wśród nich pojawiły się również życzenia od koleżanek z branży. 

Aaaaaaaaaaaaaaaa - wyraziła swoje emocje Iga Kreft zamieszczając kilkanaście emotikon serduszek.

 Śliczności moje - podsumowała Grażyna Wolszczak

Oczywiście przyłączamy się do najlepszych życzeń dla przyszłej mamy.

 

RadioZET.pl/MF