Obserwuj w Google News

„M jak Miłość”: gwiazda serialu o problemach ze zdrowiem. Dlaczego Ania zniknęła?

Maciej Friedrich
1 min. czytania
12.04.2019 14:55
Zareaguj Reakcja

Od ponad miesiąca w „M jak Miłość” nie widzieliśmy Marii Pawłowskiej, która wciela się w rolę Ani, byłej dziewczyny Marcina. Aktorka opublikowała wpis, w którym tłumaczy, dlaczego nie pojawia się na ekranie.

„M jak Miłość”: gwiazda serialu o problemach ze zdrowiem. Dlaczego Ania zniknęła?
fot. Instagram:@mariapawlowska

„M jak Miłość” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych, który Polacy oglądają już od ponad 18 lat. Fani mocno zżyli się z postaciami, a nowe wątki niezmiennie ich elektryzują. Dlatego widzowie nie kryli niepokoju, gdy na ekranie przestała pojawiać się postać Ani, byłej dziewczyny Marcina, którą zostawił dla Izy. Co więcej, odgrywająca ją Maria Pawłowska zniknęła również z mediów społecznościowych. Jak informuje „Super Express”, aktorka w najbliższym czasie nie pojawi się na planie serialu. Ponownie jednak pojawiła się w mediach społecznościowych i wyjaśniła fanom powód swojej nieobecności.

„M jak Miłość”: Maria Pawłowska ma problemy ze zdrowiem

W czwartek, 17 kwietnia na profilu Marii Pawłowskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie oraz wpis, w którym aktorka wyjaśnia, dlaczego nagle zniknęła. Okazuje się, że powodem były kłopoty zdrowotne.

„Musiałam się ostatnio pozmagać z moim zdrowiem, stąd dłuższa nieobecność właściwie wszędzie. Ale powoli wszystko się układa, wracam, zaczynam kilka nowych projektów, jest dobrze. Dziękuję za wszystkie wiadomości, bardzo mnie grzały w serducho. Wysyłam Wam moc uścisków!”

Serialowa Ania nie poinformowała niestety, kiedy ponownie zobaczymy ją w „M jak Miłość”. Fotografia wskazuje jednak, że jest w dobrej formie.

QUIZ: Kto jest kim? Rozpoznaj bohaterów "M jak Miłość"

 

RadioZET.pl/se.pl/MF