Obserwuj w Google News

M jak Miłość: Krystian Wieczorek odchodzi z serialu? Jest komentarz produkcji

Maciej Friedrich
2 min. czytania
28.05.2019 13:15
Zareaguj Reakcja

Jak informuje dwutygodnik „Show”, gwiazdor „M jak Miłość” Krystian Wieczorek zdecydował się zrezygnować z pracy na planie. Do medialnych doniesień odniosła się osoba związana z produkcją serialu.

M jak Miłość: Krystian Wieczorek odchodzi z serialu? Jest komentarz produkcji
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Krystian Wieczorek to popularny aktor telewizyjny i teatralny, którego widzowie najmocniej kojarzą z rolą mecenasa Andrzeja Budzyńskiego w „M jak Miłość”. Od 2017 roku aktor wciela się również w komisarza Górskiego w „Komisarzu Aleksie”. W 2012 roku otrzymał tytuł najpiękniejszego mężczyzny krajowego show-biznesu przyznawany przez magazyn „Viva!”.

Prywatnie Wieczorek jest mężem Marii Szafirskiej, którą poznał na planie „M jak Miłość”. Od 15 miesięcy są szczęśliwymi rodzicami córeczki Anieli. Ojcowskie obowiązki okazały się jednak zbyt absorbujące. Wielbicieli postaci Budzyńskiego z pewnością zasmuci fakt, że aktor postanowił zrezygnować z pracy na planie „M jak Miłość”. Jak informuje dwutygodnik „Show”, Wieczorek postanowił zrobić sobie dłuższą przerwę od serialu, by mieć więcej czasu dla rodziny i pomóc małżonce w opiece nad córeczką.

ZOBACZ: Krystian Wieczorek z "M jak Miłość" skrytykował księdza za kazanie

M jak Miłość: Andrzej zostawi Magdę przed ślubem?

Informacje podane przez „Show” dają nadzieję, że Krystian Wieczorek powróci do „M jak Miłość”. Przed scenarzystami serialu stałoby trudne zadanie zamknięcia jego wątku. Przypomnijmy, że serialowy Budzyński planuje ślub z Magdą, w którą wciela się Anna Mucha. Z pewnością wielu fanów czułoby zawód, ponieważ Magda i Andrzej cieszą się dużą sympatią.

Na szczęście prasowe doniesienia zdementowała Karolina Baranowska, związana z PR-em „M jak Miłość”. W rozmowie z serwisem Plejada stwierdziła jednoznacznie.

– To są kompletne bzdury! Wręcz przeciwnie, w nowym sezonie wątek Krystiana Wieczorka będzie kontynuowany, a dalsze losy Budzyńskiego i Magdy dostarczą widzom wielu emocji przez cały powakacyjny sezon.

Wielbiciele aktorskiego talentu Wieczorka mogą więc spać spokojnie.

 

Krystian Wieczorek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

RadioZET.pl/se.pl/plejada.pl/MF