Obserwuj w Google News

M jak Miłość: Barbara Kurdej-Szatan ma zniknąć z serialu. Kiedy ją pożegnamy?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
02.08.2019 11:42
Zareaguj Reakcja

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z największych gwiazd TVP, jednak włodarze stacji postanowili odsunąć ją od programów, które współprowadziła. Według medialnych doniesień aktorka niebawem zniknie również z serialu "M jak Miłość". Jak producenci rozwiązaliby jej wątek?

M jak Miłość: Barbara Kurdej-Szatan ma zniknąć z serialu. Kiedy ją pożegnamy?
fot. VIPHOTO/East News

Barbara Kurdej-Szatan to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Choć występuje głównie w filmach komediowych i romantycznych oraz serialach, widzowie darzą uśmiechniętą Basię ogromną sympatią. Jej wdziękiem zachwyciła się również Telewizja Polska, która uczyniła ją jedną z twarzy stacji. Kurdej-Szatan prowadziła program "Kocham Cię Polsko!", "The Voice of Poland", "The Voice Kids" oraz "Dance, dance, dance". Jest również jedną z czołowych gwiazd serialu "M jak Miłość". Okazuje się jednak, że los bywa przewrotny i niebawem Basia może zniknąć z TVP.

M jak Miłość: Kiedy Barbara Kurdej-Szatan zniknie z serialu?

Jak informuje "Super Express", wielbiciele aktorskiego talentu Barbary Kurdej-Szatan nie będą mieli powodów do radości. Po tym, jak aktorka została  odsunięta od pracy w programach TVP, ma również zniknąć z "M jak Miłość". Według informacji dziennika producenci mają zamiar niedługo usunąć z serialu. Grana przez nią Joanna miałaby wyjechać do Szwecji razem z granym przez Pawła Deląga bohaterem, który zdobędzie jej serce. Sama aktorka twierdzi, że jak dotąd nie została poinformowana o zakończeniu wątku jej postaci.

- Na razie cały czas jestem. Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy. Na razie mnie nie uśmiercili. Zobaczymy, co się wydarzy dalej - komentowała.

- Scenariusz odcinków, które zobaczymy jesienią, jest już gotowy, więc nie ma mowy o zmianach. Najwcześniej może zniknąć na początku przyszłego roku - informuje z kolei źródło "Super Expressu". Basia miała również poprosić o zmiany w grafiku, ponieważ jej córeczka idzie do szkoły.

Basia Kurdej-Szatan nie musi jednak martwić się utratą pracy. Gwiazdą zainteresował się Polsat, który uczynił z niej jedną z gwiazd nadchodzącej edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorkę zobaczymy również w emitowanym przez stację serialu "W rytmie serca".

 

RadioZET.pl/MF