Obserwuj w Google News

„Król Lew”: Drugi zwiastun nowej wersji hitu Disneya [WIDEO]

Maciej Friedrich
1 min. czytania
11.04.2019 13:14
Zareaguj Reakcja

Po 25 latach do kin powraca jedna z najbardziej kultowych animacji Disneya „Król Lew”. Stworzona przy użyciu animacji komputerowej historia Simby jest niecierpliwie wyczekiwana przez widzów. W sieci pojawił się kolejny zwiastun.

„Król Lew”: Drugi zwiastun nowej wersji hitu Disneya [WIDEO]
fot. screen: YouTube/DisneyFilmy

Disney to marka kojarzona z najpopularniejszymi na świecie animacjami. Bajki, teoretycznie przeznaczone dla młodych odbiorców, zachwycają widzów w każdym wieku. Ciężko wymienić nawet niewielką część filmów, które przeszły do historii. Bez wątpienia jednak w czołówce kultowych obrazów Disneya znajduje się „Król Lew”. Historia Simby okazała się ponadczasowym przebojem i uznawana jest nie tylko za jedną z najlepszych bajek, ale filmowych opowieści w ogóle. Gdy pojawiły się informacje, że planowana jest odświeżona wersja „Króla Lwa”, stworzona przy użyciu techniki komputerowej, zdania fanów były podzielone. Jednak zwiastun rozwiał wątpliwości i pokazał, że jest na co czekać. Teraz możemy obejrzeć w sieci kolejną zapowiedź.

ZOBACZ: Disney tworzy własnego Netflixa?

„Król Lew”: Nowy zwiastun nowej wersji hitu Disneya

„Król Lew” wraca na ekrany po 25 latach. Głosów głównym bohaterom podłożą gwiazdy światowego formatu: Donald Glover (Simba), Beyonce (Nala), James Earl-Jones (Mufsasa) oraz Seth Rogen (Pumba). Za oprawę muzyczną odpowiedzialny jest Hans Zimmer, który za muzykę stworzoną do oryginału z 1994 roku otrzymał statuetkę Oscara.

W nowym zwiastunie widać jak na dłoni, że twórcy postanowili oddać niemal jeden do jednego kultowe sceny z wersji animowanej. Czy nowa wersja zachwyci fanów klasycznego „Króla Lwa”? Przekonamy się jeszcze w tym roku, polska premiera filmu zapowiedziana została na 19 lipca 2019.

 

RadioZET.pl/MF