Obserwuj w Google News

Korona Królów: gwiazda serialu nago. Odważna sesja Marianny Zydek [FOTO]

Maciej Friedrich
1 min. czytania
16.12.2019 11:07
Zareaguj Reakcja

Marianna Zydek to aktorka doskonale znana wielbicielom "Korony królów". Serialowa Małgorzata wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej, której efektami pochwaliła się na Instagramie. Na okładce jednego z magazynów możemy podziwiać ją całkowicie nagą.

Korona Królów: gwiazda serialu nago. Odważna sesja Marianny Zydek [FOTO]
fot. Piotr Hukalo/East News

" Korona królów" to polska telenowela historyczna emitowana na antenie TVP1 od stycznia 2018 roku. Fabularna historia polskich monarchii okazała się hitem i przyciągnęła przed ekrany rzesze widzów. Produkcja święci tryumfy także poza granicami Polski, pod koniec listopada serial zadebiutował w japońskiej telewizji. Głośno komentowane było ponadto zaangażowanie do obsady Grażyny Szapołowskiej.

Rola w "Koronie królów" pomogła zyskać popularność wielu aktorom i aktorkom. Tak było między innymi w przypadku Marianny Zydek, która w serialu wcielała się w córkę Bożeny Tęczyńskiej, Małgorzatę. Aktorka znana jest także z ról w "Kamerdynerze" i "Szóstce". Teraz wielbiciele urody Marianny mogą podziwiać w sieci efekty jej rozbieranej sesji zdjęciowej.

Korona królów: Marianna Zydek nago. Aktorka wzięła udział w rozbieranej sesji

W niedzielę 15 grudnia na profilu Marianny Zydek pojawił się post, w którym aktorka chwali się odważną sesją zdjęciową. Gwiazda "Korony królów" pozowała dla magazynu "K MAG", który umieścił ją na okładce. W sieci można znaleźć także inne odważne fotografie wykonane podczas sesji. Fani aktorki nie kryli zachwytu nad jej urodą.

- Piękna jest ta okładka.

- Świetny wywiad i sesja! - czytamy w komentarzach.

Kto wie, może niedługo ponownie zobaczymy Mariannę na okładce jednego z magazynów.

 

RadioZET.pl/MF