Obserwuj w Google News

Kit Harington trafił na odwyk. Powodem jest stres i problemy z alkoholem gwiazdora „Gry o tron”

Sylwia Wamej
1 min. czytania
29.05.2019 12:17

Kit Harington, czyli serialowy Jon Snow, trafił na odwyk. Według zagranicznych mediów gwiazdor „Gry o tron” zgłosił się dobrowolnie na leczenie.

Kit Harrington
fot. Associated Press/ East News

Kit Harington trafił na odwyk

Kit Harington, czyli dobrze znany fanom „Gry o tron” Jon Snow, trafił na odwyk. Według serwisu Page Six 32-letni aktor od dwóch tygodni przebywa na odwyku w ośrodku rehabilitacyjnym Privé-Swiss w Connecticut. Gwiazdor miał zgłosić się do ośrodka osobiście. Mówi się, że zły stan psychiczny Kita Haringtona związany jest z zakończeniem emisji „Gry o tron”. Aktor mocno przeżył ostatnie dni na planie zdjęciowym „Gry o tron”. Obecność aktora w ośrodku ma również związek z jego uzależnieniem od alkoholu i narkotyków.

Kit Harington na odwyku. Jaki to ośrodek?

Kit Harington przebywa obecnie w ośrodku specjalizującym się w coachingu psychologicznym. Placówka słynie z praktykowania medytacji oraz terapii poznawczo-behawioralnych. Pobyt w tym miejscu słono kosztuje, bo za miesiąc trzeba zapłacić aż 120 tysięcy dolarów.

„Kit postanowił wykorzystać przerwę w swoim kalendarzu, by spędzić czas w odosobnieniu oraz skupić się na sprawach osobistych” – potwierdził rzecznik aktora. Gwiazdor „Gry o tron” w trudnych chwilach może liczyć na swoją żonę Rose Leslie.

„Jego żona bardzo go wspiera. Osoby z jego bliskiego otoczenia bardzo chciały, by Kit w końcu zwolnił tempo. Teraz potrzebuje po prostu spokoju i ciszy” – donosi „Daily Mail”.

 

RadioZEt.pl/ SW