Obserwuj w Google News

Kevin sam w domu: powstanie nowa wersja kultowej komedii. Kiedy premiera?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
07.08.2019 12:12
Zareaguj Reakcja

„Kevin sam w domu” to dla Polaków film szczególny, który w naszym kraju zyskał status kultowego. Disney ogłosił, że familijna komedia powróci na ekrany w nowej wersji. Czy reboot stanie się tak wielkim przebojem jak wersja oryginalna?

Kevin sam w domu: powstanie nowa wersja kultowej komedii. Kiedy premiera?
fot. Everett Collection/EAST NEWS

Pod koniec października 2018 głośno było o nowej wersji „Piratów z Karaibów” bez Johnny'ego Deppa. Jak się okazuje, to nie jedyny pomysł na odświeżenie aktorskiej produkcji. Disney ogłosił, że w planach ma powrót na ekrany „Kevina samego w domu”.

Kevin sam w domu – nowa wersja komedii Disneya. Kiedy premiera?

„Kevin sam w domu” stał się w Polsce pozycją kultową. Wielu rodaków nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez komedii, w której sprytny chłopak odpiera atak niebyt rozgarniętych włamywaczy. Produkcja w reżyserii Chrisa ColumbusaMacaulay'em Culkinem w roli głównej stała się w wielu domach jedną z gwiazdkowych tradycji. 

Jak informuje portal Onet, „Kevin sam w domu” ma zostać wyemitowany na platformie Disney+. Nie wiadomo jeszcze, czy w filmie pojawią się aktorzy dobrze znani z pierwowzoru, ani kto znajdzie się w obsadzie. Również data premiery nie została jeszcze ustalona. Pojawiły się jednak informacje, że „Kevin” nie będzie jedyną klasyczną komedią, którą wskrzesi Disney.

Król Lew”, „Księga Dżungli”, „Piękna i Bestia” – moda na nowe wersje kultowych hitów nie przemija w środowisku filmowym od lat. Studio Disney przoduje w przywracaniu znanych i lubianych filmów w formie rebootów. Poza animacjami na tapecie znalazły się także filmy fabularne. Nowa wersja „Kevina samego w domu” ma zapoczątkować całą serię. Spodziewać możemy się również nowych odsłon „Nocy w muzeum”, „Fałszywej dwunastki” oraz „Dziennika cwaniaczka”. 

 

RadioZET.pl/onet.pl/MF