Obserwuj w Google News

Święta z "Kevinem samym w domu". Polsat zdradził, kiedy wyemituje film

2 min. czytania
20.11.2020 11:00
Zareaguj Reakcja

"Kevin sam w domu" to obowiązkowy element świąt Bożego Narodzenia w domach wielu Polaków. Polsat zdradził, kiedy dokładnie wyemituje kultowy film świąteczny. Podajemy szczegóły emisji.

Kevin sam w domu
fot. Twentieth Century Fox Film Corpo/Collection Christophel/ East News

"Kevin sam w domu": Polsat zdradził, kiedy wyemituje kultowy świąteczny film. Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które nie wyobrażają sobie Bożego Narodzenia bez rezolutnego Kevina. Wiemy już, kiedy Polsat wyświetli film. Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  "Kevin sam w domu" kończy 30 lat. Jak obecnie wyglądają gwiazdy kultowego filmu? 

"Kevin sam w domu": Polsat zdradził, kiedy wyemituje kultowy świąteczny film

"Kevin sam w domu" miał premierę w 1990 roku. Produkcja ma już 30 lat, jednak nie traci na popularności. Przypominamy, gdy w 2010 roku Polsat próbował zrezygnować z emisji filmu, a społeczeństwo zareagowało na to sprzeciwem. Do tego stopnia, że powstały specjalne petycje o przywrócenie "Kevina samego w domu" do świątecznej ramówki. Co roku film ogląda średnio 4 mln widzów.

To już pewne, że w tegoroczne święta będzie można zobaczyć film o przygodach chłopca, który spędza święta Bożego Narodzenia samotnie w domu. Polsat potwierdza, że film "Kevin sam w domu" z Macaulayem Culkinem został uwzględniony w świątecznym programie stacji. Jak podaje Onet - będzie można go obejrzeć w Wigilię.

Przypominamy, że jest to opowieść o rodzinie McCalisterów, która postanawia spędzić Boże Narodzenie w Paryżu. Przygotowania do wyjazdu odbywają się w chaotycznej atmosferze i pośpiechu. Rodzina orientuje się, że zapomniała zabrać ze sobą ośmioletniego Kevina. Chłopiec zostaje sam w domu i musi się zmierzyć z dwójką włamywaczy.

Poniżej można zobaczyć zwiastun filmu "Kevin sam w domu":

"Kevin sam w domu: kiedy na Polsacie?

"Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w wigilijny wieczór, 24 grudnia 2020 roku o godzinie 20.00 na Polsacie.

Zobacz także:  Kevin sam w domu: 5 ciekawostek o popularnym filmie świątecznym 

RadioZET.pl/Onet.pl