Obserwuj w Google News

Gwiazdor "Kevina samego w domu" chciał udusić kobietę? Szokujące doniesienia na temat aktora

2 min. czytania
16.12.2021 07:31
Zareaguj Reakcja

Devin Ratray - aktor znany z serii "Kevin sam w domu" został oskarżony przez swoją byłą partnerkę o próbę uduszenia. Sprawa trafiła na policję.

Kevin sam w domu - Hillary Wolf, Michael Maronna, Devin Ratray, Macaulay Culkin, Angela Goethals, Catherine O'Hara, John Heard - materiał promocyjny filmu
fot. Twentieth Century Fox Film Corpo/Collection Christophel/East New

Czy Devin Ratray chciał udusić swoją byłą partnerkę? Kobieta złożyła zawiadomienie na policję w sprawie przemocy z rąk gwiazdora "Kevina samego w domu". Odtwórca Buzza McCallistera na razie nie usłyszał żadnych zarzutów.

"Kevin sam w domu": Devin Ratray chciał udusić swoją partnerkę?

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, więc w mediach, jak co roku pojawiają się informacje dotyczące kultowego filmu "Kevin sam w domu". Nikt chyba jednak nie spodziewał się doniesienia o przemocy, której jeden z aktorów serii miał dopuścić się na swojej dziewczynie.

Redakcja poleca

Jak podaje Polska Agencja Prasowa, powołująca się na portal TMZ, Ratray - odtwórca starszego brata Kevina, granego przez Macaulaya Culkina, miał uderzyć w twarz i próbować udusić swoją partnerkę. Rzekome rękoczyny wydarzyły się podczas kłótni pomiędzy aktorem i jego dziewczyną, do której doszło 9 grudnia 2021 roku w hotelu w Oklahoma City. Kobiecie udało uciec się z wynajmowanego apartamentu i wezwać policję.

Dzień później anonimowa ofiara złożyła na komendzie zeznania obarczające Ratraya. Policjanci w rozmowie z mediami przekazali wersję wydarzeń byłej partnerki aktora. Para rozstała się podczas awantury. Inny przebieg wydarzeń przedstawia rzecznik prasowy gwiazdora "Kevina samego w domu". Według tej relacji rzeczywiście doszło do karczemnej kłótni, ale przemoc fizyczna ze strony Ratraya nie miała miejsca. Nie zdradzono powodu awantury.

Policja wszczęła śledztwo w tej sprawie. Na razie Ratrayowi nie postawiono żadnych zarzutów. Na rozwój sytuacji będziemy musieli jeszcze poczekać.

Redakcja poleca

Devin Ratray: kim jest aktor z "Kevina samego w domu"?

Największą popularność Ratray zyskał dzięki roli Buzza - starszego, złośliwego brata Kevina. Postać pojawiła się w dwóch częściach słynnej świątecznej komedii familijnej. 44-letni aktor powrócił po latach do swojej roli w filmie "Home Sweet Home Alone", znanym w Polsce jako "Nareszcie sam w domu". Kontynuacja serii Chrisa Columbusa trafiła na platformę Disney+ w listopadzie 2021 roku.

Redakcja poleca

Ratray występował też w takich filmach, jak "Małe potwory", "Dennis rozrabiaka", "Książę i ja", "Śliski interes", "Surogaci", "R.I.P.D. Agenci z zaświatów", "Ślicznotki" oraz serialach, między innymi "Prawo i porządek", "Conviction", "Agentka Carter", "Dziewczyny", "Kleszcz", czy "Russian Doll". Jest nie tylko aktorem, ale również producentem i scenarzystą.

RadioZET.pl/PAP/TMZ

"Kevin sam w domu" ma 31 lat. Jak obecnie wyglądają gwiazdy kultowego filmu?