Obserwuj w Google News

Katarzyna Warnke u Wojewódzkiego broni Patryka Vegi: "To jest zwykły hejt, zwykłe chamstwo”

Sylwia Wamej
2 min. czytania
20.03.2019 13:37
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Warnke gościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Nie zabrakło pytań o współpracę z Patrykiem Vegą. Kuba Wojewódzki nie byłby sobą, gdyby nie zapytał o seks. Jak  Katarzyna Warnke poradziła sobie z takimi pytaniami?

Kasia Warnke gościła w programie Kuby Wojewódzkiego
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Kasia Warnke broni w programie Kuby Wojewódzkiego Patryka Vegi

W programie Kuby Wojewódzkiego jak zwykle było gorąco. Katarzyna Warnke odwiedziła show już po raz drugi. Jako że Wojewódzki lubi poruszać tematy damsko-męskie, aktorce i tym razem się nie upiekło, jeśli chodzi o „te” kwestie. „Jakie cechy musiałby posiadać mężczyzna, z którym zdradziłabyś Piotrka Stramowskiego?” – dopytywał showman.

– W zdradzie jest taka drażliwa granica, w której uchylają się drzwi lub nie. Nie jestem tak strasznie pewna, czy bym ich nie uchyliła. [...] Myślę, że flirt jest ok – odpowiedziała. Kuba uparcie zadawał pytania dotyczące seksu. „Ilu mężczyzn w Polsce chciałoby się z tobą przespać?” Tym pytaniem gwiazda nieco się poirytowała.

– Słuchaj Kuba, a to już ze mną nie ma innych tematów? Jestem już tu kolejny raz i znów takie pytania – odpowiedziała.

W najnowszym odcinku show nie zabrakło również pytań dotyczących pracy z  Patrykiem Vegą. Kasia Warnke zdradziła, że lubi pracować z kontrowersyjnym reżyserem. Zdradziła też, co myśli na temat negatywnych komentarzy dotyczących jego filmów. „Przykro mi ze względu na kolegów i Patryka. Nie zasłużyliśmy na to. To jest zwykły hejt, zwykłe chamstwo. To nie jest literackie, to jest gnojówka. Patryk robi te filmy z miłości” – broniła go.

Przypomnijmy, że w kinach wciąż można oglądać film „Kobiety mafii 2”, w którym Katarzyna Warnke wciela się w Ankę Ostrowską.

 

RadioZET.pl/ Plotek.pl/ SW