Obserwuj w Google News

Polscy tancerze Kamil Kuroczko i Sara Janicka w amerykańskim „Mam talent”. Uda im się podbić USA?

Sylwia Wamej
1 min. czytania
21.03.2019 12:04
Zareaguj Reakcja

Polscy tancerze Kamil Kuroczko i Sara Janicka wzięli udział w eliminacjach do amerykańskiej edycji „Mam talent”. Jak im poszło?

Kamil Kuroczko
fot. Instagram.com/ Kamil Kuroczko

Kamil Kuroczko i Sara Janicka zatańczyli w amerykańskim „Mam talent”

Polscy artyści próbują swoich sił w zagranicznych formatach telewizyjnych. Tym razem dwójka polskich tancerzy zdecydowała się na udział w amerykańskim „Mam talent”. Kamil Kuroczko i Sara Janicka zostali zaproszeni do udziału w eliminacjach do 14. edycji show „America's Got Talent”, który jest polskim odpowiednikiem „Mam talent”.

O tym, że wystąpili w USA, Kamil Kuroczko poinformował na swoim Instagramie. „Mieliśmy zaszczyt być zaproszonymi do wielkiego talent show. Przylecieliśmy, zatańczyliśmy, wystąpiliśmy podczas kwalifikacji!” – napisał. Fani nie ukrywają radości. „Nie mogę się doczekać”, „wyniki na pewno będą super”, „trzymam kciuki” – to tylko niektóre z komentarzy wielbicieli.

Na razie nie wiadomo, jak poszło polskim tancerzom i czy uda im się przejść do dalszego etapu show. Kamil Kuroczko i Sara Janicka mają już na swoim koncie udział w polskim konkursie „World of Dance”. Kamil Kuroczko znany jest również widzom „Tańca z gwiazdami”. Jego tanecznymi partnerkami w programie była m.in. Magdalena Lamparska, Joanna Opozda i Honorata Skarbek.

 

RadioZET.pl/ SW