Obserwuj w Google News

Joaquin Phoenix i Rooney Mara znów razem na ekranie. Co wiemy o filmie "Polaris"?

1 min. czytania
21.06.2021 14:37
Zareaguj Reakcja

Joaquin Phoenix i Rooney Mara to aktorska para, która wkrótce znów podejmie ekranową współpracę. Tym razem oboje wystąpią w nadchodzącym filmie Lynne Ramsay. Co już wiemy o "Polaris"?

Joaquin Phoenix i Rooney Mara znów razem na ekranie. Co wiemy o filmie "Polaris"?
fot. Vandeville Eric/ABACA/EAST NEWS

Joaquin Phoenix i Rooney Mara to w ostatnich latach jedna z najgłośniejszych par Hollywood. Ulubieńcy publiczności znów zawitają razem na ekranie, tym razem przed obiektywem Lynne Ramsay.

Przyszłość filmów Marvela. Szef studia zapowiada, co czeka superbohaterów MCU

"Polaris" - Joaquin Phoenix i Rooney Mara w obsadzie

Lynne Ramsay to szkocka reżyserka znana przede wszystkim z takich produkcji jak "Musimy porozmawiać o Kevinie", "Nigdy cię tu nie było" i "Nazwij to snem". Podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Walencji odebrała nagrodę Luna de Valencia i w trakcie swojej przemowy zdradziła pierwsze szczegóły związane z nadchodzącym projektem.

Choć nie poznaliśmy jeszcze fabuły, ani przewidywanej daty premiery, wiemy już, że w filmie "Polaris" wystąpią Joaquin Phoenix i Rooney Mara. Reżyserka chwaliła przy okazji Phoenixa, nazywając go najlepszym aktorem, z jakim kiedykolwiek pracowała

Joaquin Phoenix i Rooney Mara pracowali już razem trzykrotnie. Ich pierwszym wspólnym występem był głośny dramat "Ona". Następnie para spotkała się na planie "Bez obaw, daleko nie zajdzie" i "Maria Magdalena". Joaquin Phoenix pracuje obecnie nad dwiema produkcjami - "Disappointment Blvd." Ariego Astera i "Kitbag" Ridleya Scotta, zaś Rooney Mara nagrywa zdjęcia do "Women Talking" z Sarah Polley.

Redakcja poleca
Aktorzy, którzy nie darzyli się sympatią na planie. Wspólna praca była koszmarem

RadioZET.pl/Deadline.com