Obserwuj w Google News

Joanna Opozda pojawiła się nago w filmie. Gdzie zobaczyć produkcję?

2 min. czytania
16.09.2022 11:31
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda zagrała tytułową rolę w filmie "Brigitte Bardot cudowna". Aktorka musiała się zmierzyć dużym wyzwaniem - m.in. nauczyć się języka francuskiego i wziąć udział w pierwszych scenach rozbieranych w karierze.

Joanna Opozda
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Joanna Opozda pojawiła się nago w filmie. Aktorka wystąpiła w produkcji "Brigitte Bardot cudowna" w reżyserii Lecha Majewskiego. Gdzie można zobaczyć produkcję i co o niej wiadomo? Podajemy szczegóły.

Zobacz także:  "Gry rodzinne", sezon 2: czy będzie drugi sezon? [DATA]

"Brigitte Bardot cudowna": Joanna Opozda pojawiła się nago w filmie

Joanna Opozda jest gwiazdą filmu "Brigitte Bardot cudowna". Jak podaje portal kobieta.wp.pl - aktorka musiała się nauczyć języka francuskiego i angielskiego z francuskim akcentem, do tego zmierzyć się pierwszy raz z nagimi scenami. Co ciekawe - do tej roli wybrała ją sama Bardot. Takie wymagania miała francuska legenda i tylko w ten sposób pozwoliła wykorzystać jej nazwisko i wizerunek.

Joanna Opozda wyznała w rozmowie z "Faktem", że intymne sceny w filmie są bardzo subtelne.

Redakcja poleca
Nie ma tu żadnej wulgarności. Jestem pokazana tyłem, są moje pośladki. Oczywiście na planie byłam rozebrana, ale ekipa zachowała się bardzo fajnie, wyszła, byliśmy sami z reżyserem i operatorem w tej pięknej dekoracji buduaru Bardot

"Brigitte Bardot cudowna": gdzie i kiedy oglądać film?

Film "Brigitte Bardot cudowna" został pokazany podczas festiwalu filmowego w Gdyni. Na ten moment nie jest pewne, kiedy dokładnie film będzie dostępny w kinach w całej Polsce.

Zobacz także:   "Ród smoka": widzowie oburzeni scenami seksu w nowym odcinku. "Ile ona ma lat?"

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl

Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News