Obserwuj w Google News

Joanna Kulig zagra w serialu Netflixa. Za dzień pracy na planie "The Eddy" zarabia krocie

Maciej Friedrich
2 min. czytania
21.06.2019 11:01

Gwiazda "Zimnej wojny" Joanna Kulig aktualnie pracuje na planie "The Eddy", nowego serialu Netflixa. Polska aktorka może liczyć na warunki godne międzynarodowej gwiazdy filmowej. Według prasowych doniesień za jeden dzień pracy otrzymuje stawkę, która może przyprawić o zawrót głowy.

Joanna Kulig zagra w serialu Netflixa. Za dzień pracy na planie "The Eddy" zarabia krocie
fot. Piotr Molecki/East News

Joanna Kulig to bez wątpienia aktorka, która rozsławiła nasz kraj na cały świat. Rola w doskonale przyjętej "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego uczyniła ją jedną z najpopularniejszych europejskich aktorek ostatnich lat, którą zachwycały się nawet największe gwiazdy Hollywood. Nic dziwnego, że Joanna nie musi narzekać na zawodowe propozycje, również te zagraniczne. Co prawda w serialu Amazona została uśmiercona po kilku minutach, ale w nowej produkcji zagra o wiele poważniejszą rolę. Kulig pracuje właśnie na planie " The Eddy", nowego serialu Netflixa

The Eddy: Joanna Kulig w serialu Netflixa. Ile zarabia Polska aktorka?

Joanna Kulig pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z planu "The Eddy". Aktualnie polska aktorka przebywa w Paryżu, gdzie zabrała swojego 4-miesięcznego synka. Jak informuje "Super Express", Joanna może liczyć na doskonałą opiekę producentów, którzy zapewniają jej transport, wyżywienie oraz opiekę zdrowotną. 

Praca na dwa etaty to niełatwa sprawa. Zdjęcia do "The Eddy" i bycie mamą są wyzwaniem, ale daję radę. Dziękuję za wasze wsparcie i za to, że jesteście - podziękowała fanom gwiazda.

Poza opieką aktorka nie ma również powodów do narzekania na aktorską stawkę. Według informacji dziennika za jeden dzień pracy na planie ma inkasować nawet 25 tysięcy dolarów, czyli około 94 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że Netflix potrafi docenić aktorski talent Polki. 

ZOBACZ: Joanna Kulig na okładce "Vogue"

The Eddy: Nowy serial Netflixa z Joanną Kulig

" The Eddy" to ośmioodcinkowy dramat muzyczny, do którego zdjęcia mają być kręcone we Francji. W serialu pojawią się dialogi w językach francuskim, angielskimi oraz arabskim. Wśród producentów wykonawczych warto wymienić m.in. Damiena Chazelle, który wyreżyseruje dwa pierwsze odcinki. Znany jest on m.in. z "La La Land" (za którego otrzymał Oscara w kategorii najlepszy reżyser), "Whiplash" czy "Pierwszy człowiek". Nad serialem pracować będą też Alan Poul i Jack Thorne.

Joanna Kulig wcieli się w postać Mai, wokalistki zespołu i ukochaną głównego bohatera, w którego wcieli się Andre Holland znany z "Wysokich lotów".

Niestety, data premiery "The Eddy" nie została ogłoszona. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość. 

 

RadioZET.pl/MF