Obserwuj w Google News

Joanna Koroniewska wraca na ekrany. Aktorka zagra w serialu „Ślad”

Sylwia Wamej
1 min. czytania
28.03.2019 12:59
Zareaguj Reakcja

Joanna Koroniewska zyskała popularność dzięki roli Małgosi w „M jak miłość”. Teraz dawno niewidziana na szklanym ekranie aktorka powraca. Gwiazda dołączy do obsady serialu Polsatu „Ślad”.

Joanna Koroniewska zagra w nowym serialu Polsatu
fot. Instagram,com/ Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska w nowej roli w serialu

Przez wiele lat  Joanna Koroniewska wcielała się w postać delikatnej Małgosi w „M jak miłość”. Aktorkę ponownie zobaczymy na małym ekranie, tym razem jednak w produkcji Polsatu. Będzie to zupełnie inna kreacja niż ta, którą oglądaliśmy w „M jak miłość”. Joanna Koroniewska dołączyła do obsady kryminalnego serialu „Ślad”. Aktorka wcieli się w nadkomisarz Maję Oleander.

Postać Joanny Koroniewskiej to pewna siebie kobieta

Jej postać będzie silna, pewna siebie, władcza i błyskotliwa. Maja zajmować się będzie tworzeniem psychologicznych portretów morderców. Sama zainteresowana podkreślała, że łatwo było odnaleźć się jej w tak innej roli. Nie żałuje też odejścia z „M jak miłość”.

– Wykonałam ryzykowny numer, bo odeszłam z serialu, który bił rekordy popularności. Jednak zrobiłam to świadomie. [...] W pewnym momencie dotarło do mnie, że skoro w domu jest dwoje ciężko pracujących rodziców w nienormowanym czasie pracy oraz dziecko, które właśnie idzie do szkoły, trzeba wybrać to, co najważniejsze, czyli rodzinę – powiedziała Joanna Koroniewska w rozmowie z „Tele Tygodniem”. Aktorka zadebiutuje w nowej roli drugiego kwietnia na antenie Polsatu.

 

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/ SW