Obserwuj w Google News

Jennifer Lopez tańczy na rurze w najnowszym filmie. Piosenkarka zagrała striptizerkę [WIDEO]

Sylwia Wamej
1 min. czytania
18.07.2019 14:22

Jennifer Lopez zagrała główną rolę w filmie „Hustlers”. 49-letnia piosenkarka wcieliła się w postać seksownej i doświadczonej striptizerki. Jennifer wyginającą się na rurze można podziwiać w zwiastunie filmu, który dostępny jest w sieci.

Jennifer Lopez
fot. Ferrari Press/ East News

Jennifer Lopez tańczy na rurze w nowym filmie. Zagrała striptizerkę

Jennifer Lopez w najnowszym filmie „Hustlers” w reżyserii Lorene Scafaria wcieliła się w postać doświadczonej striptizerki Ramony. Kobieta uczy nową pracownicę tańca na rurze. Jennifer Lopez w roli striptizerki radzi sobie doskonale. 49-letnia jest w świetnej formie, co nie oznacza oczywiście, że nie musiała się przygotowywać do zdjęć. Oprócz licznych ćwiczeń gwiazda chodziła również ze swoim narzeczonym  Alexem Rodriquzem do klubów go-go, aby podpatrzeć kobiety, dla których taniec na rurze jest pracą i codziennością.

Jennifer Lopez: Kiedy premiera „Hustlers”?

Jennifer opublikowała na swoim Instagramie zapowiedź filmu, na który fani czekają z zapartym tchem. „Muszę zobaczyć ten film”, „To wygląda naprawdę dobrze” – pisali fani na Instagramie Jennifer. Warto podkreślić, że film powstał na podstawie artykułu „The Hustlers at Scores”, który napisała Jessica Presser. Tekst został opublikowany w 2015 roku w „New York Magazine”. Autorka opisała w nim historie pracownic klubu ze striptizem, którego klientami byli finansiści z Wall Street. Oprócz Jennifer Lopez, w „Hustlers” pojawią się też takie gwiazdy jak m.in. Lili Reinhart, Julia Stiles oraz Cardi B. Premiera filmu planowana jest na 11 października tego roku.

 

RadioZEt.pl/Plotek.pl/ SW