Obserwuj w Google News

"Jeden gniewny człowiek": Zwiastun nowego filmu Guya Ritchiego w wersji tylko dla dorosłych

2 min. czytania
30.04.2021 15:43
Zareaguj Reakcja

"Jeden gniewny człowiek" już wkrótce trafi do kin. Z tej okazji w sieci pojawił się kolejny zwiastun najnowszego filmu Guya Ritchiego z Jasonem Stathamem w roli głównej. Tym razem jest to trailer tylko dla dorosłych.

Jeden gniewny człowiek nowy zwiastun
fot. materiały prasowe Monolith Films

"Jeden gniewny człowiek" to najnowszy film Guya Ritchiego, w którym połączył siły z Jasonem Stathamem po 20 latach od premiery "Przekrętu". W produkcji, której oryginalny tytuł brzmi "Wrath of Man", gwiazdor "Szybkich i wściekłych" wciela się w tajemniczego H, który wypowiada krwawą wojnę gangsterom.

Jason Statham i gwiazdor "Mindhuntera" w zwiastunie nowego filmu Guya Ritchiego [WIDEO]

"Jeden gniewny człowiek": Zwiastun filmu tylko dla dorosłych [WIDEO]

Tytułowy "Jeden gniewny człowiek" to milczący twardziel, który pewnego dnia pojawia się w szeregach firmy zajmującej się transportowaniem cennych ładunków (głównie milionów w gotówce). Firmy, której konwoje w ciągu ostatnich miesięcy były napadane i grabione, a jej pracownicy mordowani. Przeszłość nowego ochroniarza jest niejasna, za to jego umiejętności, jeśli chodzi o podniesienie bezpieczeństwa, nieocenione. Wkrótce okaże się jednak, że tajemniczy H ma swój osobisty cel w ściganiu sprawców napadów.

Nowy trailer "Jednego gniewnego człowieka" jest faktycznie nieco bardziej brutalny i pada w nim sporo niecenzuralnych słów. Nie stara się już też ukrywać tożsamości czy pobudek głównego bohatera - od pierwszych kadrów widzimy, że granemu przez Stathama mężczyźnie chodzi o krwawą zemstę za zamordowanie jego syna. Czego jeszcze dowiadujemy się z nowego zwiastuna filmu Guya Ritchiego? Zobaczcie sami:

Oglądaj

"Jeden gniewny człowiek" - Kiedy premiera nowego filmu Guya Ritchiego?

Guy Ritchie jest reżyserem i współautorem scenariusza "Jednego gniewnego człowieka". Napisał go wspólnie z Ivanem Atkinsonem, Nicolasem Boukhriefem i Marnem Daviesem na podstawie francuskiego filmu "Konwojent" z 2004 roku. W obsadzie obok Jasona Stathama znaleźli się m.in.: Holt McCallany, Jeffrey Donovan, Josh Hartnett, Laz Alonso, Niamh Algar oraz Post Malone i Scott Eastwood. Film trafi do kin w USA już 7 maja 2021. Polscy fani Ritchiego będą musieli poczekać na premierę "Jednego gniewnego człowieka" do 4 czerwca 2021.

RadioZET.pl/Monolith Films

"Dżentelmeni" Guya Ritchiego powrócą jako serial! Co wiemy o produkcji?