Obserwuj w Google News

Kiedy poznamy nowego Jamesa Bonda? Producenci chcą aktora nawet na 12 lat

2 min. czytania
23.09.2022 10:37
Zareaguj Reakcja

Daniel Craig nie wcieli się już w Jamesa Bonda, więc trwają poszukiwania nowego odtwórcy roli. Jak podaje "Variety" - producenci chcą się związać z aktorem na 12 lat, ale może upłynąć sporo czasu, zanim poznamy jego nazwisko.

James Bond
fot. Materiały prasowe HBO Max

Kiedy poznamy nowego Jamesa Bonda? Internauci mogą mieć wrażenie, że temat nowego aktora, który wcieli się w agenta 007 powraca jak bumerang. Producenci wciąż nie podają nazwiska odtwórcy roli, ale dzielą się coraz bardziej szczegółowymi informacjami.

Zobacz takżeIzabella Scorupco, czyli "polska dziewczyna Bonda". Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

James Bond: kiedy poznamy nowego odtwórcę roli? Producenci chcą aktora nawet na 12 lat

James Bond to jedna z najbardziej kultowych postaci w historii kina. Producenci filmów o agencie 007 przyznali w rozmowie z "Variety", że poszukiwania następcy Daniela Craiga są na wczesnym etapie i na ten moment nie mogą się podzielić nazwiskiem. Co więcej, wyklarowała się sytuacja Idrisa Elby. Od miesięcy spekuluje się, że aktor znany z serialu "Luther" dostanie rolę. Okazuje się, że Barbara Broccoli i Michael G. Wilson nie podchodzą do tego pomysłu entuzjastycznie.

Redakcja poleca

Co więcej, Broccoli zdradza, że minie kilka lat, nim powstanie kolejny film o przygodach Jamesa Bonda. Producentka wyznała, że szukają osoby, która zwiąże się z rolą agenta 007 nawet na 12 lat. Do tego chcą wprowadzić zmiany w jego osobowości, ale nie zdradzają konkretów. 

James Bond: gdzie oglądać filmy z serii?

Filmy z serii James Bond są tworzone od 60 lat. Na przestrzeni lat w bohatera wcielali się Sean Connery, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan  i Daniel Craig. Ostatnim filmem z serii jest "Nie czas umierać". Większość filmów z serii można znaleźć na platformie HBO Max.

Zobacz także:  To oni wcielali się w Jamesa Bonda. Sprawdziliśmy, jak się zmienili [FOTO]

RadioZET.pl/Variety/Filmweb.pl

Gra o tron
10 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO