Obserwuj w Google News

„Jak pokochałam gangstera” – powstanie kontynuacja hitu „Jak zostać gangsterem - historia prawdziwa”

2 min. czytania
23.03.2021 16:09
Zareaguj Reakcja

„Jak pokochałam gangstera” to kontynuacja polskiego filmu sensacyjnego „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, który trafił do kin, a później na platformę Netflix w zeszłym roku. Co już wiemy o nowej odsłonie produkcji?

Jak zostałem gangsterem - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Next Film

„Jak pokochałam gangstera” skupi się na postaci Nikodema „Nikosia” Skotarczaka, w którego wcieli się Tomasz Włosok. Nowa produkcja będzie odrębnym filmem od części pierwszej, ale zostanie przygotowana wedle podobnych, sprawdzonych zasad. „ Jak zostałem gangsterem” okazał się bowiem sukcesem, który na dodatek zdobył przychylność widzów i krytyków, którzy chwalili go za dobre aktorstwo, ciekawy scenariusz i nietuzinkową realizację. W szczególności wszyscy byli zgodni, że Tomasz Włosok w roli "Waldena" był doskonałym wyborem castingowym. Pewnie dlatego teraz aktor dostał główną rolę w nowym filmie.

„Jak pokochałam gangstera” – o czym opowie film? 

Druga odsłona serii, oparta na biografii Nikodema Skotarczaka, skupi się na życiu „Nikosia”, ukazanego jednak z perspektywy jego relacji z kobietami.

„To opowieść o męskim świecie widzianym oczami kobiet” - zdradzają materiały prasowe.

„Nikoś” to chłopak z nieposkromionym apetytem na sukces, który specjalizuje się w nielegalnym imporcie samochodów do Polski. Gigantyczne pieniądze, budowa samochodowego imperium, spektakularna ucieczka z więzienia. Jego życie to ciągła jazda bez trzymanki, a jego historia pokazuje jak walczyć o siebie i ile trzeba poświęcić, żeby móc sobą pozostać.

„Jak pokochałam ganstera” – obsada i ekipa

Film powstał w głowie pomysłodawcy także części pierwszej - Macieja Kawulskiego. Kawulski jest reżyserem i współscenarzystą nowego filmu. Skrypt powstał we współpracy z Krzystofem Gurecznym

Na razie wiemy jedynie, że w filmie pojawi się Tomasz Włosok w roli głównego bohatera. Na ten moment nie ogłoszono jeszcze żadnych innych nowinek castingowych.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Jak pokochałam gangstera” - kiedy premiera?

Film ma zadebiutować na Netflix w pierwszy półroczu 2022 roku.

Czytaj także:  Netflix ogłasza 7 nowych seriali oryginalnych osadzonych w Polsce. W tym polski serial fantasy