Obserwuj w Google News

Jacek Rozenek zostaje w „Barwach szczęścia”. Aktor szykuje się na powrót do serialu

Sylwia Wamej
2 min. czytania
05.06.2019 11:18
Zareaguj Reakcja

Jacek Rozenek dochodzi do zdrowia po przebytym udarze. Aktor z dnia na dzień czuje się coraz lepiej i szykuje się na powrót do serialu „Barwy szczęścia”.

Jacek Rozenek
fot. Artur Zawadzki/ Reporter/ East News

Jacek Rozenek wraca na plan „Barw szczęścia”

Jacek Rozenek wraca do zdrowia po udarze, którego doznał w połowie maja. Aktor przechodzi rehabilitację i coraz lepiej mówi. Niedawno Adriana Biedrzyńska opublikowała w swoich mediach społecznościowych wideo, na którym kolega z serialu, Jacek Rozenek, uczy się roli do kolejnego odcinka „Barw szczęścia”. „Cześć! Pracuję nad kolejnym odcinkiem. Dziękuję za wsparcie” – mówił do kamery aktor, trzymając w ręku scenariusz.

Jak dowiedział się „Super Express”, ekipa „Barw szczęścia” czeka na jego powrót i nie planuje żadnej przerwy. Sceny w „Barwach szczęścia” nagrane są z dużym wyprzedzeniem. Jacek Rozenek uczy się już kwestii, które pojawią się w jesiennych odcinkach. Przyjaciele aktora z serialowego planu nie ukrywają radości, że Jacek Rozenek tak szybko wraca do zdrowia.

"Sceny z Jackiem Rozenkiem są nagrane z zapasem i dla produkcji pobyt aktora w szpitalu niczego nie zmienia. Wszystko idzie zgodnie z planem. Wkrótce będzie wakacyjna przerwa i żadnych zmian nie trzeba było robić" - powiedziała w rozmowie z serwisem Plejada.pl Karolina Baranowska związana z PR-em serialu.

„Barwy szczęścia”: Koledzy z serialu trzymają kciuki za Jacka Rozenka

 „Jacku, bardzo się cieszymy, że wracasz do zdrowia. Trzymamy za ciebie kciuki, jesteśmy z tobą i czekamy na ciebie” – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” Agnieszka Mrozińska, aktorka „Barw szczęścia”. Aktorka podkreśla, że bardzo się zmartwiła, gdy dowiedziała się, że kolega z serialowego planu jest ciężko chory.

„Widziałam się z Jackiem dwa dni przed jego udarem. Byliśmy na pokazie. Wszystko było dobrze, Jacek się uśmiechał, rozmawialiśmy ze sobą, bo siedzieliśmy bardzo blisko siebie. Byłam w totalnym szoku, że coś takiego się wydarzyło” – powiedziała aktorka w rozmowie z „Super Expressem”.

 

RadioZet.pl/ Se.pl/ SW