Obserwuj w Google News

Jacek Rozenek wraca do zdrowia. Wiemy, kiedy pojawi się w „Barwach szczęścia”

Sylwia Wamej
1 min. czytania
01.08.2019 13:27
Zareaguj Reakcja

Jacek Rozenek dochodzi do siebie po przebytym w maju udarze. Aktor czuje się znacznie lepiej i już niebawem wróci na plan „Barw szczęścia”. Kiedy dokładnie zobaczą go widzowie?

Jacek Rozenek
fot. Viphoto/ East News

Jacek Rozenek wraca na plan „Barw szczęścia”. Kiedy dokładnie?

Jacek Rozenek czuje się już znacznie lepiej. Aktor, który w maju tego roku przeszedł udar, odzyskuje siły. Jak podaje dwutygodnik „Świat seriali”, Jacek Rozenek niebawem wróci do pracy, a dokładniej na plan serialu „Barwy szczęścia”. Według dwutygodnika 50-letni aktor ma pojawić się na planie hitowego serialu TVP jeszcze przed końcem lata i zagrać w kilku scenach, które zobaczymy w premierowych odcinkach.

Jacek Rozenek w „Barwach szczęścia” wciela się w postać Artura Chowańskiego. W nowym wątku mężczyzna wyjedzie razem z Ewunią. To oznacza kolejne spotkanie z ojcem biologicznym dziewczynki, Piotrem.

Jacek Rozenek przeszedł udar. Jak się dziś czuje?

Jacek Rozenek w maju trafił do szpitala, gdzie przeszedł udar. Stan zdrowia aktora szybko zaczął się poprawiać. Jacek Rozenek wypisany został do szpitala, jednak musiał przejść rehabilitację w ośrodku rehabilitacji w Gryficach. O stanie zdrowia aktora poinformowała jakiś czas temu koleżanka z planu „Barw szczęścia” – Adrianna Biedrzyńska.

„W związku z nierzetelnymi i niesprawdzonymi informacjami , jakie pojawiły się w wielu tabloidach i na portalach plotkarskich, co do pobytu Jacka Rozenka informuję, iż Jacek Rozenek jest w Najcudowniejszym ośrodku opieki i rehabilitacji, Leśna Polana w Gryficach. Piszę to za przyzwoleniem i na prośbę Jacka Rozenka” – pisała Adrianna Biedrzyńska.

 

RadioZEt.pl/ Świat Seriali/ SW