Obserwuj w Google News

„House of Hammer“: zwiastun filmu dokumentalnego o oskarżeniach wobec Armiego Hammera [WIDEO]

2 min. czytania
12.08.2022 12:04
Zareaguj Reakcja

„House of Hammer“ to nowa produkcja dokumentalna stacji Discovery+, w której twórcy pochylą się nad oskarżeniami wobec amerykańskiego aktora Armiego Hammera. Na początku 2021 roku został bowiem oskarżony przez kilka kobiet o przemoc, znęcanie się oraz… kanibalistyczne fantazje.

House of Hammer - kadr z serialu dokumentalnego
fot. materiały prasowe Discovery+

„House of Hammer” – trzyodcinkowy serial dokumentalny Discovery+ oddaje głos kobietom skrzywdzonym przez Armiego Hammera. Pierwsze oskarżenia w stosunku do aktora pojawiły się na początku 2021 roku. Ujawniono wtedy serię wiadomości, które mężczyzna wysyłał do partnerek i potencjalnych partnerek. Wiadomości te ociekały brutalnością oraz wskazywały na kanibalistyczne fantazje aktora. Niedługo potem w Los Angeles Hammer został oskarżony o gwałt. Sprawa wciąż się toczy, ale aktor niemal z dnia na dzień zniknął ze świata rozrywki. 

Redakcja poleca

"House of Hammer" - film dokumentalny przyjrzy się oskarżeniom przeciwko Armiemu Hammerowi

Twórcy dokumentu Discovery+ zdecydowali się porozmawiać z kobietami, które wystosowały oskarżenie w stronę aktora.  W dokumencie udział wzięły m.in. byłe partnerki Armiego Hammera - Courtney Vucekovich oraz Julia Morrison. To właśnie one przedstawiły nietypowego wiadomości otrzymane od aktora, w których sugerował, że jest „w 100% kanibalem” i opowiadał o fantazjach związanych z upokarzaniem partnerek.

Znacząca część dokumentu poświęcona będzie także rodzinie Armiego Hammera. Jak czytamy w komunikacie prasowym Discovery+, na który powołują się dziennikarze portalu Vogue.pl:

„Oskarżenia o gwałt i molestowanie wniesione przeciwko Armiemu Hammerowi w ostatnich latach to wierzchołek góry lodowej, jeśli weźmiemy pod uwagę całą jego rodzinę”.

To słowa Jasona Sarlanisa, szefa działu Discovery+. Wedle informacji, do których dotarli twórcy dokumentu, w przeszłości przedstawiciele rodziny Hammera mieli dokonywać podobnych karygodnych czynów. Jak informuje Vogue.pl – pradziadek aktora Julius Hammer został skazany na karę więzienia za morderstwo, a spokrewnionym z nim Julian Hammer w jakiś sposób uniknął wyroku w sprawie o molestowanie seksualne. Oskarżenie wysnuła wobec niego jego córka Casey Hammer, która w 2015 roku wydała książkę, w której oskarżyła ojca o wykorzystywanie seksualne. Casey również będzie jedną z rozmówczyń w serialu dokumentalnym.

„House of Hammer” – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun serii dokumentalnej. Materiał promocyjny prezentuje się następująco:

„House of Hammer” – kiedy premiera? 

Światowa premiera serialu odbędzie się już 2 września na Discovery+.

Czytaj także:  „Bones an All”: Timothee Chalamet pokazał pierwszy zwiastunem nowego filmu Luki Guadagnino [WIDEO]

RadioZET.pl/Vogue.pl/Entertainment Weekly/YouTube

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.