Obserwuj w Google News

"Home Sweet Home Alone": nowy zwiastun odświeżonej wersji "Kevina samego w domu" [WIDEO]

2 min. czytania
04.11.2021 11:09
Zareaguj Reakcja

Platforma Disney+ zaprezentowała zupełnie nowy zwiastun filmu "Home Sweet Home Alone", czyli uwspółcześnionej wersji "Kevina samego w domu". Co zapowiedź zdradza na temat fabuły produkcji?

Home Sweet Home Alone - Ellie Kemper i Rob Delaney - kadr z filmu Disney+
fot. Disney+/materiały prasowe

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, więc po raz kolejny w telewizji wyemitowany zostanie kultowy "Kevin sam w domu". W internecie będzie jednak można obejrzeć film "Home Sweet Home Alone", będący spadkobiercą świątecznej komedii familijnej z Macaulayem Culkinem w roli głównej.

"Home Sweet Home Alone": nowy "Kevin sam w domu" w kolejnym zwiastunie filmu

Chociaż fakt powstania zrebootowanej wersji "Kevina samego w domu" nie przypadł do gustu wszystkim fanom oryginału, niebawem film "Home Sweet Home Alone" trafi na platformę Disney+. Z tej okazji twórcy podzielili się zupełnie nowym zwiastunem produkcji.

Redakcja poleca

Mimo że głównego bohatera oryginalnej serii zastąpi mały Max (Archie Yate), historia bardzo przypomina klasyczny film Christophera Columbusa. Rodzina wyjeżdżająca na święta Bożego Narodzenia zapomina o swoim najmłodszym dziecku, które zostaje samo w domu. Musi stawić czoła dwójce włamywaczy, którzy postanowili obrabować pozornie pusty dom. Chłopiec wykorzystuje swój spryt, by pokonać bandytów. I to właśnie przestępcy są głównymi bohaterami nowego zwiastuna "Home Sweet Home Alone".

Oglądaj

W przeciwieństwie do "Kevina samego w domu" w "Home Sweet Home Alone" mamy do czynienia z dosłowną parą przestępców. Włamywacze są bowiem małżeństwem granym przez Ellie Kemper i Roba Delaneya. Mimo że nie stanowią tak dużego zagrożenia, jak złoczyńcy z oryginalnej serii, również nie grzeszą inteligencją i wpadają w pułapki zastawione przez Maxa.

Redakcja poleca

"Home Sweet Home Alone": kiedy premiera na Disney+?

W świątecznej komedii reżyserowanej przez Dana Mazera w pozostałych rolach wystąpili Aisling Bea, Kenan Thompson, Tim Simons, Pete Holmes, Devin Ratray, Ally Maki oraz Chris Parnell. Film trafi na platformę Disney+ już 12 listopada 2021 roku. Usługa wciąż nie jest dostępna w Polce, więc tegoroczne święta spędzimy raczej ze starym dobrym Kevinem.

RadioZET.pl/Disney+/YouTube

Najlepsze seriale Apple TV+. 5 produkcji, które musicie obejrzeć [ZDJĘCIA]