Obserwuj w Google News

„Gra o Tron: Ostatnia warta”: powstał dwugodzinny dokument o serialu. Kiedy premiera? [WIDEO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
15.05.2019 13:09
Zareaguj Reakcja

Fani „Gry o Tron” już niedługo obejrzą finałowy odcinek ulubionego serialu. HBO wyemituje również dwugodzinny film dokumentalny opowiadający o powstawaniu produkcji. Do sieci trafił zwiastun.

„Gra o Tron: Ostatnia warta”: powstał dwugodzinny dokument o serialu. Kiedy premiera? [WIDEO]
fot. Instagram:@gameofthronesnotofficial

„Gra o Tron” emocjonuje widzów od 8 lat. Serial zyskał ogromną popularność na całym świecie, a uniwersum stworzone przez George'a R.R. Martina stawiane jest obok Śródziemia i kosmicznej sagi „Gwiezdnych Wojen”. Ostatni sezon, który ma rozwiązać wszystkie wątki, cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Pierwszy odcinek serii obejrzało 17,4 miliona widzów.

Duże szanse na pobicie tego rekordu ma ostatni odcinek „Gry o Tron”, który obejrzymy o 3.00 z 19 na 20 maja 2019 roku. Fani dowiedzą się, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie, a kto zginie i jaka przyszłość jawi się przed Winterfell. Wiele osób zastanawia się, jak poradzi sobie bez ulubionego serialu. Na szczęście HBO przygotowało dla fanów serii niespodziankę w postaci dwugodzinnego dokumentu opowiadającego o kulisach powstawania produkcji. Pojawiły się również pierwsze informacje o prequelu „Gry o Tron.

ZOBACZ: Cztery tysiące dzieci nosi w USA imiona z „Gry o tron”. Jakie są najpopularniejsze?

„Gra o Tron: Ostatnia warta”: kiedy premiera dokumentu o „Grze o Tron”?

„Gra o Tron: Ostatnia warta” to dwugodzinny dokument, w którym zobaczymy kulisy powstawania kultowego serialu. Widzowie będą mogli zobaczyć, jak aktorzy przygotowywali się do scen, w jaki sposób pracowali charakteryzatorzy, twórcy efektów specjalnych oraz reszta licznej ekipy, która odpowiada za sukces serialu.

Poznamy również historię relacji między aktorami, którzy pracowali ze sobą przez niemal dekadę. Kit Harrington, który wciela się w postać Jona Snowa, zdradził, że po odczytaniu scenariusza ostatniego odcinka ekipa nie kryła wzruszenia. W sieci pojawił się zwiastun „Ostatniej warty”. Film pojawi się w HBO 26 maja 2019 roku, czyli tydzień po emisji ostatniego odcinka serialu. To bez wątpienia wielka gratka dla fanów „Gry o Tron”.

ZOBACZ: „Gra o Tron”: serialowe rekwizyty tworzą Polacy. Niesamowite zdjęcia na Instagramie

 

RadioZET.pl/MF