Obserwuj w Google News

Przemysław Kossakowski u Kuby Wojewódzkiego. Opowiedział o bólach porodowych

Redakcja
2 min. czytania
06.03.2019 11:20
Zareaguj Reakcja

Jednym z gości programu Kuby Wojewódzkiego był dziennikarz i podróżnik Przemysław Kossakowski. W programie opowiedział o swoich przygodach, między innymi o zabiegu leczenia prostaty pijawkami.

Przemysław Kossakowski u Kuby Wojewódzkiego. Opowiedział o bólach porodowych
fot. Instagram:@przekossakowski

Przemek Kossakowski to jedna z największych gwiazd stacji TTV. Dziennikarz i podróżnik zyskał popularność dzięki programom, w których sprawdza granice swojej wytrzymałości. Podczas swoich podróży korzystał między innymi z zabiegów szamanistycznych i rytuałów poszerzających zmysły. Doświadczenia, jakie zebrał, opisał również w książce „Na granicy zmysłów”. Prywatnie Kossakowski związany jest z Martyną Wojciechowską. Dużą popularność zawdzięcza między innymi poczuciu humoru i otwartości. Nic dziwnego, że jego wizyta w programie Kuby Wojewódzkiego wzbudziła duże zainteresowanie widzów.

Przemek Kossakowski u Kuby Wojewódzkiego

Kossakowski pojawił się w programie Wojewódzkiego we wtorek, 5 marca. Oprócz niego na kanapie u Kuby pojawiła się także wokalistka Monika Brodka. Przemek opowiedział o przeżytych przygodach, w tym między innymi nietypowym zabiegu, jaki mu zaproponowano.

– Znachorka na Ukrainie chciała stawiać mi pijawki na prostatę.

Kubę bardzo ciekawił eksperyment, w jakim wziął udział podróżnik. Kossakowski został podłączony do specjalnej aparatury, która imitowała bóle porodowe.

– To było straszne! Byłem rażony prądem i czułem skurcze, bóle porodowe. Doszedłem do rozwarcia 7 centymetrów. Operator zażartował nawet, że już widział główkę.

Kossakowski u Wojewódzkiego
fot. Instagram:@kuba_wojewodzki_official

Podkreślił również, że otrzymał od wielu kobiet wiadomości z podziękowaniami za zwrócenie uwagi na ich poświęcenie.

– Niestety, wciąż widzimy kobiety jako skłonne do histerii. Gdy kobieta mówi, że poród to ogromny ból, to mężczyźni się wyśmiewają i mówią, że wiedziałyby, co to ból, gdyby przeszły męską gorączkę. Dopiero jak taki pan Janusz zobaczył, jak Kossakowski dostał w dupę w telewizji, to dopiero zaczęło docierać do niego, co czuje rodząca kobieta – podsumował Kossakowski.

ZOBACZ: Przemek Kossakowski w Radiu ZET. "Rachunek za wypędzenie duchów z samochodu"

RadioZET.pl/plejada.pl/MF