Obserwuj w Google News

Filmy w telewizji na sylwestra 2021. Najlepsze propozycje [TYTUŁY, SZCZEGÓŁY EMISJI]

2 min. czytania
31.12.2021 12:15
Zareaguj Reakcja

Sylwester to nie tylko huczna zabawa. Wiele osób planuje spędzić ten czas w domu, przed telewizorem. Co zostanie wyświetlone na antenie takich kanałów jak: TVN, TVP czy TVN7? Poniżej podajemy szczegóły dotyczące filmów w telewizji w dniu 31 grudnia 2021.

Holiday
fot. Columbia Pictures/Everett Collection/East News

Filmy w TV na sylwestra 2021. Sylwester wcale nie oznacza hucznej, tanecznej imprezy. Wiele osób woli spędzić ten wieczór w zaciszu swojego domu. Podpowiadamy, co można obejrzeć w telewizji w sylwestra m.in. na antenie TVP, TVN i TVN 7.

Zobacz także:  "Harry Potter: Return to Hogwarts" - magiczny reunion gwiazd serii doczekał się zwiastuna [WIDEO]

Sylwester 2021 - filmy w TV. "Holiday", "Elf" i "Listy do M. 2"

Sylwester to nie tylko koncerty w telewizji, ale też dobra wymówka, by w spokoju obejrzeć film. Wybraliśmy najciekawsze produkcje, które będzie można obejrzeć tego dnia. Wśród nich znajdzie się jeden z ulubionych i najchętniej oglądanych filmów w tym czasie, czyli "Holiday" z 2006 roku. Jest to komedia romantyczna osadzona w świątecznym klimacie. Opowiada o losach Amandy (Cameron Diaz) i Iris (Kate Winslet). Kobiety postanawiają się zmienić domami na czas świąt, a niewinny pomysł na zawsze zmieni ich życie.

Redakcja poleca

Widzowie będą mieli też okazję zobaczyć polski klasyk - czyli drugą część filmu "Listy do M.". To urzekająca i ciepła produkcja, udowadniająca, że magia świąt nie jest marketingowym pomysłem. W filmie przeplatają się losy kilku bohaterów, których łączą właśnie święta Bożego Narodzenia. W produkcji można zobaczyć plejadę polskich gwiazd, m.in. Agnieszkę Dygant, Tomasza Karolaka i Piotra Adamczyka.

W sylwestra można często zobaczyć znane i cenione polskie komedie romantyczne. Tym razem zostanie wyświetlony film "Podatek od miłość" z Aleksandrą Domańską i Grzegorzem Damięckim. Jest to film z 2018 roku, opowiada o losach Kingi. Dziewczyna ściga pełnego uroku oszusta podatkowego, w którym następnie się zakochuje.

Redakcja poleca

Filmy w telewizji na sylwestra 2021 [TYTUŁY, SZCZEGÓŁY EMISJI]

Poniżej można znaleźć wybrane filmy, które będzie można obejrzeć w telewizji podczas sylwestra w dniu 31 grudnia 2021.

  • "Elf", 17.55, TVN 7
  • "Podatek od miłości", 20.00, TVN
  • "Raj dla par", 20.00, TVN 7
  • "Wybuchowa para", 20.20, TVP 1
  • "Listy do M.2", 22.00, TVN
  • "Holiday", 22.25, TVN 7
  • "Ślepy traf", 22.20, TVP 1

Zobacz także:  Holiday: pamiętacie słodką Sophie? Ogromna metamorfoza dziecięcej gwiazdy

RadioZET.pl

Najlepsze komedie romantyczne wszech czasów - widziałeś je wszystkie?