Obserwuj w Google News

Bill Murray dołaczył do uniwersum Marvela. W kogo wcieli się słynny aktor?

2 min. czytania
10.01.2022 14:33
Zareaguj Reakcja

W kinowym uniwersum Marvela pojawi się niebawem kolejny gwiazdor. Mowa o Billu Murrayu, który wystąpi w filmie "Ant-Man and the Wasp: Quantumania". Kogo zagra?

 Bill Murray
fot. Rex Features/East News

Pod koniec 2021 roku pojawiła się informacja, że Bill Murray wystąpi w jednym z filmów Marvela. Mowa o "Ant-Man and the Wasp: Quantumania". Początek roku 2022 przyniósł nowe informacje na temat roli słynnego aktora.

Filmy Marvela: Bill Murray w kinowym uniwersum

Billa Murraya nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktor i komik wystąpił w wielu słynnych produkcjach. Wśród najważniejszych należy wymienić serię "Pogromcy duchów", "Dzień świstaka", "Między słowami", "Golfiarzy", "Zombieland", "Grand Budapest Hotel" czy "Truposze nie umierają". Niebawem zobaczymy go w MCU.

Redakcja poleca

W październiku 2021 roku Deadline podał, że Murray wystąpi w jednej z ról w nadchodzącym filmie "Ant-Man and the Wasp: Quantumania", będącym trzecią częścią serii o Scottcie Langu i Hope Van Dyne - superbohaterach, którzy potrafią zmniejszać się do rozmiarów insektów. Jak donosi Yahoo!, Murray był gościem programu sportowego "The Eli Manning Show", w którym został zapytany o zbliżający się film Marvela. Prowadzący dociekał, jakimi supermocami dysponuje postać grana przez Murraya. Aktor odpowiedział, zdradzając nowe szczegóły na temat swojego bohatera.

Moja moc jest taka, że jestem złym kolesiem.

Wypowiedź nie jest zbyt konkretna, ale dzięki słowom Murraya wiemy, że aktor wcieli się w jednego z antagonistów. Nie będzie to zapewne główny przeciwnik, ponieważ dawno temu twórcy filmu zapowiedzieli, że tytułowi herosi zmierzą się z Kangiem, którego zagra Jonathan Majors. Aktor wystąpił już jako jedna z wersji postaci w serialu "Loki".

Redakcja poleca

O tym, że Murray wcieli się w antagonistę, fani plotkowali od dawna. Niektórzy przewidują, że gwiazdor zagra jednego z najdziwniejszych złoczyńców z komiksów Marvela - MODOKA. Na razie są to jednak tylko domysły i na konkrety będziemy musieli jeszcze poczekać. Niewykluczone, że do samej premiery "Ant-Man and the Wasp: Quantumania".

Redakcja poleca

"Ant-Man and the Wasp: Quantumania": kiedy premiera filmu Marvela?

W filmie reżyserowanym przez Peytona Reeda wystąpią ponadto Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer i Kathryn Newton. Produkcja trafi do kin 28 lipca 2023 roku. Film będzie jednym z tytułów Fazy Czwartej kinowego uniwersum Marvela. Na razie nie zdradzono nic na temat fabuły.

RadioZET.pl/Deadline/Yahho!

Najlepsze filmy superbohaterskie. 10 tytułów, które trzeba znać [Galeria]