Obserwuj w Google News

Filip Chajzer będzie miał problemy w TVN? Lawina skarg po żarcie z ataku paniki

Sylwia Wamej
1 min. czytania
10.12.2019 11:41
Zareaguj Reakcja

Filip Chajzer doczekał się aż 18 skarg, które trafiły do KRRiT. Chodzi o udawanie przez dziennikarza ataku paniki na antenie „Dzień Dobry TVN”.

Filip Chajzer
fot. Beata Zawadzka/ East News

Flip Chajzer będzie mieć kłopoty? Wpłynęło 18 skarg do KRRiT

Filip Chajzer może mieć kłopoty w TVN. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęło aż 18 skarg na dziennikarza „Dzień Dobry TVN” w związku z udawaniem ataku paniki. Jak czytamy na Press.pl, zgodnie z procedurą KRRiT wystąpi do nadawcy o stanowisko i nagranie.

Przypomnijmy, że afera wokół syna Zygmunta Chajzera dotyczy materiału „Zachowaj spokój – to atak paniki” na antenie „Dzień Dobry TVN”. Filip Chajzer zapowiedział na antenie, że to temat bardzo poważny i nie można robić sobie jaj. Po czym na koniec materiału zaczął udawać wspomniany atak paniki, dysząc i wykrzykując: dostałem ataku, zabierz mnie stąd, pomóż mi, przerwa, idziemy na przerwę!

Internauci oburzeni zachowaniem Filipa Chajzera. Dziennikarz się tłumaczy

Nagranie oburzyło internautów, zwłaszcza tych, których dotknął atak paniki. Wytykano Chajzerowi naśmiewanie się z osób, które borykają się z problemami natury psychicznej. Filip Chajzer przeprosił w mediach społecznościowych za swoje zachowanie, tłumacząc, że nie miał na celu naśmiewania się z osób cierpiących na ataki paniki.

Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie – pisał Filip Chajzer. Warto podkreślić, że na Facebooku powstało również wydarzenie „Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji”.

 

RadioZEt.pl/SW