Obserwuj w Google News

To koniec "Fantastycznych Zwierząt"? Nie chcą kontynuować popularnej serii

2 min. czytania
08.11.2022 15:56
Zareaguj Reakcja

"Fantastyczne zwierzęta" nie otrzymają kolejnych części? Spin-off "Harry'ego Pottera" nie zbierał dobrych opinii, dlatego Warner Bros. rozważa zawieszenie projektu i skupienie się na innych produkcjach ze świata młodego czarodzieja.

Fantastyczne zwierzęta
fot. Materiały prasowe HBO Max

To koniec "Fantastycznych Zwierząt"? Jak podaje portal spidersweb.pl, wiele wskazuje na to, że Warner Bros. dąży do rezygnacji z projektu. Miejsce popularnej serii mogłyby zająć nowe produkcje ze świata "Harry'ego Pottera".

Zobacz także:  "Harry Potter": czarna seria w obsadzie? Nie żyje kolejny aktor

"Fantastyczne zwierzęta" nie doczekają się kontynuacji? Nie chcą nowych filmów

"Fantastyczne zwierzęta" to filmy, których akcja rozgrywa się w świecie stworzonym przez J.K.Rowling w książkach z serii "Harry Potter". Jak podaje spidersweb.pl, powołując się na "Variety", szef Warner Bros. wypowiedział się, że na ten moment nie trwają żadne prace nad spin-offami Pottera. Oznacza to, że nie ma obecnie planów na kontynuację "Fantastycznych zwierząt", ale że też nie powstają żadne nowe projekty w porozumieniu z Rowling.

Redakcja poleca

Warto wspomnieć, że pierwotnie planowano nakręcić pięć części "Fantastycznych zwierząt". Do tej pory powstały trzy serie. Niestety, nowa część nie zachwyciła widzów - wręcz przeciwnie, oglądalność była słaba. Wiele wskazuje na to, że Warner Bros. ma twardy orzech do zgryzienia i na ten moment nie wie, jak dalej potoczą się losy "Fantastycznych zwierząt". 

Mimo wszystko mówi się też o tym, że Warner Bros. będzie walczył o dogadanie się z J.K.Rowling w sprawie kolejnych tytułów. W końcu "Harry Potter" nie traci na popularności i jest prawdziwą żyłą złota. Na szczegóły trzeba jednak jeszcze poczekać.

"Fantastyczne zwierzęta": gdzie obejrzeć filmy?

Filmy z serii "Fantastyczne zwierzęta" są dostępne na platformie HBO Max.

Zobacz także:  Skandal w kinach. Polacy zabierają dzieci na film o gejach, bo mylą go z inną produkcją

RadioZET.pl/spidersweb.pl/variety

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.