Obserwuj w Google News

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a": gdzie obejrzeć film? [DATA PREMIERY]

Roksana Orlicka
1 min. czytania
01.04.2022 12:30
Zareaguj Reakcja

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów kwietnia 2022. Kiedy film trafi do kin, o czym opowiada i kto w nim występuje? Podajemy szczegóły.

Fantastyczne zwierzęta Tajemnice Dumbledore'a kadr z filmu
fot. Warner Bros/Courtesy Everett Collection/East News

" Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a": gdzie obejrzeć film, który jest najbardziej wyczekiwaną premierą kwietnia 2022? Podajemy szczegóły dotyczące daty premiery spin-offu "Harry'ego Pottera" i wszystkie ważne informacje.

Zobacz także:  Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Dumbledore’a" [WIDEO]

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" [FABUŁA, OBSADA]

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" to już trzeci film z tej serii. Akcja filmu będzie się toczyć kilka lat po wydarzeniach z poprzedniej części, czyli produkcji 'Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnia Grindelwalda". Nowa odsłona skupi się na losach Albusa Dumbledore'a, który szykuje się do walki z wielkim czarnoksiężnikiem. Mężczyzna w dawnych czasach był jego przyjacielem. Profesor stworzy armię czarodziejów, mających wziąć udział w bitwie.

Redakcja poleca

Autorką scenariusza jest J.K.Rowling, a reżyserem David Yates. Warto wspomnieć, że wstępnie zaplanowano, że seria 'Fantastyczne zwierzęta" będzie się składać z pięciu części. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun filmu.

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a": kiedy premiera?

"Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a" mają wyznaczoną datę premiery na 7 kwietnia 2022 roku. Film będzie wyświetlany w kinach w całej Polsce.

Zobacz takżeAmerykańscy krytycy zachwyceni filmem Małgorzaty Szumowskiej. Kiedy produkcja trafi do polskich kin?

RadioZET.pl

Premiery kinowe 2022: na te filmy warto czekać [TYTUŁY, DATY PREMIERY]