Obserwuj w Google News

"Fantastyczna Czwórka": John Krasinski nie powróci w nowym filmie Marvela? Kto go zastapi?

2 min. czytania
15.07.2022 12:27
Zareaguj Reakcja

Według najnowszych plotek w filmie "Fantastyczna Czwórka" nie pojawi się John Krasinski. Jego miejsce zajmie gwiazdor "Plotkary" i "You" - Penn Badgley.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness - John Krasinski - kadr z filmu Marvela
fot. Marvel Studios/materiały prasowe

Czy John Krasinski powróci jako Mr. Fantastic w najnowszej odsłonie "Fantastycznej Czwórki" zapowiedzianej przez Marvel Studios kilka lat temu? Najnowsze doniesienia dotyczące filmu mówią, że aktor ma zastać zastąpiony Pennem Badgleyem.

"Fantastyczna Czwórka": John Krasinski jednak nie zagra Reeda Richardsa?

Kiedy potwierdzono, że Fantastic Four zmierza do MCU, fani byli zachwyceni i od razu zaczęli przewidywać, kto powinien wcielić się w członków Pierwszej Rodziny Marvela. Szybko pojawiły się głosy, że John Krasinski powinien zagrać Reeda Richardsa/Mr. Fantastica, a jego żona Emily Blunt ukochaną superbohatera - Sue Storm/Invisible Woman. Pomysł był tak popularny, że nawet twórcy komiksów Marvela kilkukrotnie rysowali Richardsa z twarzą Krasinskiego.

Redakcja poleca

Marzenia fanów aktora częściowo się spełniły, dzięki filmowi "Doktor Strange w multiwersum obłędu". Krasinski wystąpił w gościnnej roli jako Mr. Fantastic z alternatywnego wymiaru, co bardzo ucieszyło widzów. Dla wielu osób ta mała rola była potwierdzeniem, że wkrótce aktor powróci w filmie o Fantastycznej Czwórce.

Nowe doniesienia Inverse rzuciły jednak inne światło na tę sprawę. Według niepotwierdzonej informacji, opierającej się na rzekomych przeciekach, Krasinski wystąpił w roli gościnnie. W Reeda Richardsa z głównego wymiaru MCU ma się podobno wcielić Penn Badgley - gwiazdor kultowej "Plotkary" i hitu Netflix pod tytułem "You", który znany jest z ról Dana Humphreya i Joe Goldberga.

Penn Badgley
fot. foto: Dan Hallman/Invision/AP/East News

Dotychczas w Mr. Fantastica wcielili się Ioan Gruffudd (w serii z początku lat 00.) i Miles Teller w niesławnym reboocie z 2015 roku. Najnowsza filmowa odsłona Fantastic Four jest obecnie owiana tajemnicą. Oprócz Blunt prawdopodobnymi kandydatkami do roli Sue Storm są Melissa Benoist z "Supergirl" i Natalia Dyer ze "Stranger Things" oraz Bryce Dallas Howard z "Jurassic World". W obsadzie podobno ma się też pojawić Jharrel Jerome. Fani chcieliby też zobaczyć Simona Bakera z serialu "Mentalista" w roli przeciwnika grupy - Doctora Dooma.

O rolę Johnny'ego Storma/Human Torcha stara się podobno Logan Lerman. Spekulowano też, że jako heros powróci Chris Evans - odtówrca Kapitana Ameryki, który występował jako brat Sue Storm w pierwszej serii "Fantastyczna Czwórka". Nie wiadomo, kto miałby zagrać Bena Grimma/The Thinga.

Redakcja poleca

"Fantastyczna Czwórka": kiedy premiera filmu Marvela?

Początkowo rezyserem nowej "Fantastic Four" miał zostać John Watts - twórca serii "Spider-Man". Obecnie nie wiadomo jednak, kto go zastąpi. Filmowiec zrezygnował, ponieważ potrzebował przerwy od reżyserii po pracy nad trylogią pajęczego herosa z Tomem Hollandem w roli głównej. Rzekoma data premiery nowej "Fantastycznej Czwórki" to rok 2024. Fani Marvela mają nadzieję, że dowiedzą się więcej na temat filmu podczas San Diego Comic Con 2022.

RadioZET.pl/Inverse