Obserwuj w Google News

"Eternals": Harry Styles przerwał milczenie na temat swojego debiutu w filmach Marvela

2 min. czytania
16.11.2021 15:13
Zareaguj Reakcja

W filmie Marvela pod tytułem "Eternals" w niespodziewanej roli wystąpił Harry Styles. Gwiazdor w końcu postanowił opowiedzieć o swoim debiucie w MCU.

Harry Styles
fot. Invision/Invision/East News

Harry Styles w końcu przemówił na temat swojej zaskakującej roli w filmie Marvela pod tytułem "Eternals". Gwiazdor wcielił się w jednego z tytułowych superbohaterów. Jak dostał rolę herosa MCU?

"Eternals": Harry Styles o swojej roli w filmie Marvela

O tym, że w "Eternals" ma wystąpić Harry Styles, plotkowano od dawna. Informacja nie została jednak potwierdzona do dnia oficjalnej premiery filmu z udziałem gwiazd. Portal Variety zdradził wówczas sekret Marvela, który miał być zachowany do zwyczajnego debiutu nowej produkcji Marvel Studios.

Redakcja poleca

Od premiery produkcji reżyserowanej przez Chloé Zhao minęło już jednak trochę czasu, więc Styles postanowił opowiedzieć o swoim debiucie w MCU. Jak donosi CBR, gwiazdor udzielił wywiadu magazynowi "Dazed", w którym został zapytany o rolę w "Eternals".

Pojawiam się na samym końcu. Ale kto z nas nie wyrósł z chęci bycia superbohaterem, nie? To było wspaniałe doświadczenie i jestem bardzo wdzięczny, że mogłem pracować z Chloé.

Styles w "Eternals" pojawia się w epizodycznej roli, wcielając się w Starfoxa w jednej ze scen po napisach. W komiksach Marvela heros znany również jako Eros, jest jednym z potomków oryginalnych Eternals. To wyposażony w nadludzkie umiejętności brat Thanosa, który przez jakiś czas był członkiem Avengers. Oprócz podstawowych superbohaterskich mocy posiada również zdolność manipulowania emocjami osób w jego otoczeniu. Z tego powodu jest postacią dość problematyczną.

Trudno powiedzieć, czy w kolejnych produkcjach, w których pojawi się Starfox twórcy zdecydują się na podążanie komiksowym tropem, czy może nieco zmodyfikują postać. Fani Erosa i Harry'ego Stylesa mają jednak na co czekać, bo gwiazdor zaprezentuje swoją postać w pełni dopiero za jakiś czas. Na razie nie wiadomo, czy Styles powróci jako Starfox dopiero w "Eternals 2", czy może spotkamy go w jakiejś wcześniejszej produkcji, na przykład "Thorze: Love and Thunder" lub "Strażnikach Galaktyki 3".

Redakcja poleca

"Eternals": o czym jest nowy film Marvela?

Produkcja zadebiutowała 5 listopada 2021 roku. Film opowiada o grupie przedwiecznych istot, które od setek tysięcy lat pilnują Ziemi na polecenie potężnych Celestials. W nowej produkcji MCU wystąpiła naprawdę gwiazdorska obsada: Gemma Chan (Sersi), Richard Madden (Ikaris), Kumail Nanjiani (Kingo), Lauren Ridloff (Makkari), Brian Tyree Henry (Phastos), Salma Hayek (Ajak), Lia McHugh (Sprite), Don Lee (Gilgamesh), Angelina Jolie (Thena), Barry Keoghan (Druig) oraz Kit Harington (Dane Whitman/Black Knight).

RadioZET.pl/CBR/Dazed

Najlepsze seriale superbohaterskie. 11 tytułów, które koniecznie powinniście obejrzeć