Obserwuj w Google News

Magda Mołek odchodzi z "Dzień dobry TVN"? Miałaby związać się z inną stacją

Maciej Friedrich
2 min. czytania
18.07.2019 16:55
Zareaguj Reakcja

W mediach pojawiła się informacja, że z "Dzień dobry TVN" zniknie dwójka prowadzących. Wielbiciele śniadaniowego formatu zastanawiali się, kogo zabraknie w nim po wakacjach. Według medialnych doniesień na planie nie zobaczymy Magdy Mołek. Dlaczego miałaby odejść?

Magda Mołek odchodzi z "Dzień dobry TVN"? Miałaby związać się z inną stacją
fot. Mateusz Jagielski/East News

Magda Mołek to utalentowana dziennikarka i prezenterka, która na swoim koncie ma współpracę z wieloma stacjami telewizyjnymi. Z telewizji regionalnej przeszła do TV Puls, następnie związała się z Telewizją Polską, a od 2004 roku współpracuje z TVN. Rok po dołączeniu do załogi stacji otrzymała rolę współprowadzącej śniadaniowy program "Dzień dobry TVN". Występowała w parze z Olivierem Janiakiem, Jolantą Pieńkowską, Andrzejem Sołtysikiem, a obecnie tworzy duet z Marcinem Mellerem. Jednak według informacji portalu Plejada, po wakacjach nie zobaczymy już Magdy w porannym formacie.

Magda Mołek odejdzie z "Dzień dobry TVN"?

W połowie lipca w mediach pojawiła się informacja, że po wakacjach z "Dzień dobry TVN" pożegna się dwójka prezenterów. Według zaufanego źródła Plejady jedną z tych osób ma być Magda Mołek. Co więcej, pojawiły się plotki na temat współpracy dziennikarki ze stacją Polsat. Mogłoby to oznaczać koniec przygody Magdy nie tylko ze śniadaniowym programem, ale stacją TVN w ogóle. Serwis postanowił potwierdzić informacje u źródła i skontaktował się z menadżerką Mołek.

- Nie mam w zwyczaju komentować takich informacji. Jeśli Magda będzie chciała o czymś poinformować, z pewnością zrobi to sama - miała skwitować.

Ciężko uznać to za kategoryczne zaprzeczenie. Jeśli Magda rzeczywiście zniknie z "Dzień dobry TVN", może się okazać, że również dla Marcina Mellera zabraknie miejsca. Taki obrót spraw z pewnością zasmuciłby wielbicieli zgranego duetu prowadzących. Sprawa stać się jasna pod koniec wakacji, kiedy stacja TVN zaprezentuje jesienną ramówkę.

 ZOBACZ: 39 i pół tygodnia: Córka Tomasza Karolaka zadebiutuje w serialu TVN

 

RadioZET.pl/plajada.pl/MF