Obserwuj w Google News

Zmiany w emisji „Dzień Dobry Wakacje”. TVN podjął ważną decyzję

Maciej Friedrich
2 min. czytania
09.08.2019 12:43
Zareaguj Reakcja

„Dzień Dobry Wakacje” to wakacyjne wydanie porannego magazynu TVN „Dzień Dobry TVN”. Włodarze stacji podjęli poważną decyzję dotyczącą formatu. Zmiany dotyczyć będą zarówno jego emisji, jak i prowadzących, których zobaczymy w „Dzień Dobry Wakacje”.

Zmiany w emisji „Dzień Dobry Wakacje”. TVN podjął ważną decyzję
fot. materiały prasowe TVN/tvn.pl

Dzień Dobry TVN” to popularny program poranny emitowany przez stację TVN. W okresie wakacyjnym możemy również oglądać specjalne wydanie programu. W weekendy widzowie mogli oglądać „Dzień Dobry Wakacje” z wywiadami, kącikiem kulinarnym i materiałami wideo związanym z wakacjami i wypoczynkiem. TVN poinformowało, że w sierpniu w formacie nastąpią spore zmiany, między innymi dotyczące składu prezenterów i terminów emisji.

Dzień Dobry Wakacje: zmiany w emisji programu i nowi prowadzący

Dla wielbicieli „Dzień Dobry Wakacje” mamy dobre wiadomości. Od 12 sierpnia program emitowany będzie codziennie od 8.30 do 11.00. Producenci zdecydowali się też na zmianę lokalizacji studia. Prezenterzy powitają widzów z nadwiślańskiej plaży, z której rozpościera się widok na warszawskie Stare Miasto.

Stacja przygotowała dla widzów również niespodziankę związaną ze składem prowadzących.

Dzień dobry TVN: Magda Mołek i Marcin Meller oficjalnie pożegnali się z widzami

Wakacyjne wydania poprowadzą nie tylko główni prowadzący, ale także dziennikarze związani z programem od lat. Niektórzy wystąpią w tej roli po raz pierwszy! „Dzień Dobry Wakacje” poprowadzą: Anna Kalczyńska, Kinga Burzyńska, Anna Wendzikowska, Katarzyna Jaroszyńska, Barbara Pasek, Katarzyna Olubińska i Gabi Drzewiecka oraz Piotr Kraśko, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer, Piotr Wojtasik, Marcin Sawicki, Mateusz Hładki oraz Robert Stockinger! Będzie się działo! – informuje TVN.

„Dzień Dobry Wakacje” widzowie mogą oglądać od 22 czerwca. W programie poza zaproszonymi gośćmi i reportażami pojawiają się również wejścia na żywo z innych miast Polski. Stacja zapowiada, że koniec lata w programie będzie wyjątkowo gorący.

 

RadioZET.pl/tvn.pl/MF