Obserwuj w Google News

Disney+ będzie dostępny w Polsce. Poznaliśmy datę premiery

Roksana Orlicka
1 min. czytania
12.03.2020 16:47
Zareaguj Reakcja

Disney+ będzie jednak dostępny w Polsce? Pojawiła się data premiery. Jak długo trzeba będzie czekać? I co znajduje się w ofercie Disney+? Zdradzamy poniżej.

Disney + pojawi się w Polsce
fot. Shutterstock

Disney+ jednak będzie dostępny w Polsce. Jeszcze kilka dni temu pojawił się komunikat, że platforma nie pojawi się w Polsce. Okazuje się, nie była to prawdziwa informacja. Kiedy zatem Disney + zadebiutuje w Polsce i czego możemy się spodziewać?

Zobacz także:  W lesie dziś nie zaśnie nikt: premiera filmu z Julią Wieniawą przełożona przez koronawirusa

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Disney+ będzie dostępny w Polsce. Znamy datę

Disney filmy swojej produkcji zamierza obecnie zamieszczać na nowej platformie Disney+, na której można znaleźć filmy, seriale i programy rozrywkowe. W tym bajki Disneya, produkcje Pixara, przeboje Marvela, ale także dokumenty National Geographic. Mowa o takich produkcjach jak "Simpsonowie", "Hannah Montana", "The Madalorian" czy "Avengersi"

Disney podał komunikat, w którym zapowiedział, że wprowadzi swoją platformę do Polski. Niestety, trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość. Jak podają wirturalnemedia.pl, Disney+ będzie dostępny w Polsce w 2021 roku. Na razie nie ma informacji, czy filmy Marvela znikną z biblioteki HBO GO. 

Wiadomo już, ile trzeba będzie zapłacić za miesięczną subskrypcję Disney+. Kwota ta wynosi około 5,99 euro, czyli około 26 złotych

Zobacz także:  Katoflix: pojawiła się chrześcijańska wersja Netflixa. Co można na niej znaleźć?

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/RO