Obserwuj w Google News

David Hasselhoff sprzedaje auto z serialu "Nieustraszony". Kwota zasili konto WOŚP

Roksana Orlicka
1 min. czytania
12.12.2019 14:32

David Hasselhoff zbiera pieniądze dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aktor wystawił na aukcję samochód z serialu "Nieustraszony". Jaką zebrano już kwotę oraz jak wygląda słynne auto Davida Hasselhoffa? Zdradzamy poniżej.

David Hasselhoff sprzedaje samochód
fot. Andreas Suhr/Face to Face/REPORTER

David Hasselhoff wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Popularny aktor wystawił na licytację samochód, który jego fani mogą kojarzyć z serialu "Nieustraszony". Jak włączyć się w akcję oraz jak wygląda słynny samochód z serialu "Nieustraszony"? Podajemy szczegóły.

David Hasselhoff oddał samochód z "Nieustraszonego" na WOŚP

David Hasselhoff był w latach 90. jedną z najważniejszych gwiazd serialowych. Dużą popularnością cieszyła się produkcja "Nieustraszony". To właśnie dzięki temu serialowi zdobył rozpoznawalność i sympatię widzów. Aktor zdecydował się przekazać na licytację samochód, który mogliśmy oglądać w "Nieustraszonym".

Husselhoff postanowił oddać słynne auto na licytację podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbędzie się 12 stycznia 2020 roku.

Samochód KITT z serialu trafił na aukcję Allegro. Jak podaje plotek.pl, samochód ma silnik V8 o pojemności 5 litów. Warto wspomnieć, że do setki przyspiesza w zaledwie 15,5 sekundy.

Aukcja rozpoczęła się 5 listopada. 12 grudnia cena samochodu wynosi już 35 tysięcy. Licytacja zakończy się 31 stycznia 2020 roku. Co więcej, David Hasselhoff pozostawił pamiątkę dla nowego właściciela auta - jest to autograf na desce rozdzielczej samochodu. 

Zobacz także: WOŚP 2020 - hasło i tegoroczny cel zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

 

RadioZET.pl/RO