Obserwuj w Google News

„Dance, dance, dance”: Barbara Kurdej-Szatan zatańczy w drugiej edycji?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
18.04.2019 10:32

Barbara Kurdej-Szatan świetnie radziła sobie w roli prowadzącej „Dance, dance, dance”. W wywiadzie aktorka zdradziła jednak, że w drugiej edycji widziałaby siebie i męża w roli uczestników. Czy zobaczymy ją na parkiecie?

„Dance, dance, dance”: Barbara Kurdej-Szatan zatańczy w drugiej edycji?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

„Dance, dance, dance” to nowe taneczne show w ramówce TVP2. Premierowy odcinek wyemitowany został 2 marca 2019 roku, a już w wielkanocną niedzielę o godzinie 20:55 obejrzymy finał pierwszej edycji. O główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych walczyć będą dwie pary: Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Wygrana ma zostać przeznaczona na cele charytatywne.

Gwiazdami programu byli nie tylko tancerze, ale również sympatyczni prowadzący. Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel zyskali sympatię widzów i w pełni wykorzystali swój talent i doświadczenie. Popularna Basia nie ukrywa jednak, że widzi siebie w „Dance, dance, dance” nie tylko w roli prezenterki.

Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel
fot. Waldemar Kompala/TVP/East News

Barbara Kurdej-Szatan zatańczy w „Dance, dance, dance”?

Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie dla magazynu „Kurier TV” zdradziła, że bardzo chciałaby spróbować swoich sił w roli uczestniczki drugiej edycji „Dance, dance, dance.

– Jeśli powstanie kolejna edycja, zdrowie dopisze i uda się zgrać terminy zawodowe, chętnie wystąpimy z mężem. Prowadzącą stałam się trochę przez przypadek. Oczywiście bardzo to polubiłam, wręcz pokochałam i się w tym odnalazłam. Robię to więc z przyjemnością, bo uwielbiam tę wytwarzającą się adrenalinę podczas programów na żywo, ale tak naprawdę spełniam się całkowicie, gdy występuję na scenie albo przed kamerą.

Aktorka nie ukrywa, że występ w show byłby elementem artystycznej realizacji.

– Mam po prostu artystyczną duszę. Od dziecka szkoliłam się w tym kierunku: szkoła muzyczna, chóry, zajęcia aktorskie itd. Myślę, że udział w „Dance Dance Dance” to też wspaniała pamiątka. Z pewnością miło będzie po latach zobaczyć odcinki ze swoim udziałem.

 

RadioZET.pl/MF