Obserwuj w Google News

„Czarodziejka z Księżyca“ powraca. Nowy film z kultowej serii już wkrótce na Netflix [WIDEO]

2 min. czytania
28.04.2021 11:44

"Czarodziejka z Księżyca" powraca. Netfix ogłosił właśnie, że już w czerwcu na platformie zobaczymy najnowszy film z serii. Co już wiemy o „Pretty Guardian Sailor Moon Eternal: The Movie"?

retty Guardian Sailor Moon Eternal: The Movie - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

„Czarodziejka z Księżyca” powraca. Netflix ogłosił właśnie datę premiery nowego filmu z kultowej serii animacji o przygodach słynnych Czarodziejek. Nowy film opowie o walce z groźną trupą cyrkową, pragnącą przejąć władzę nad Srebrnym Kryształem, co ma dać im władzę nad całym Wszechświatem.

„Czarodziejka z Księżyca” zadebiutowała w 1991 roku w  formie mangi. Rok później na ekranach zadebiutował słynny serial anime, który cieszył się ogromną poularnością i do dziś ma swoich wiernych fanów i wyznawców. Od tego czasu powstało także kilka filmów fabularnych, osadzonych w świecie Czarodziejek. Ostatni z nich pojawił się na ekranach w 1995 roku.

W styczniu 2021 w Japonii miała jednak premierę najnowsza odsłona przygód słynnych boahterek. Mowa o filmie pełnometrażwym „Pretty Guardian Sailor Moon Eternal: The Movie”, do którego prawa do światowej dystrybucji kupiła platforma Netflix i właśnie ogłosiła datę premiery pierwszego obrazu.

Nowa „Czarodziejkach z Księżyca” – o czym opowie film?

Jak podają zagraniczne serwisy, film fabularny ma być bezpośrednią kontynuacją wątków z serialu „Sailor Moon Crystal”, emitowanego od 2014 roku. Wraz ze zwiastunem, Netflix zaprezentował też oficjalny opis fabuły:

Jest kwiecień, wiśnie kwitną, a Tokio zbiera się do świętowania największego zaćmienia Słońca w tym stuleciu. Gdy Księżyc zaczyna przesłaniać Słońce i stopniowo zabierać światło, spowijając wszystko w mroku. Wtedy Usagi i Chibi-Usa spotykają Pegaza, który poszukuje Wybranej, która będzie mogła zdjąć z niego czar Złotego Kryształu.W tym samym czasie tajemnicza trupa cyrkowa – Cyrk Martwego Księżyca – pojawia się w mieście, rozsiwewając po mieście potwory rodem z koszmaru, znane jako Lemury. Ich planem jest zdobyć legendarny Srebrny Kryształ, dzięki któremu zdobętą włądzę nad Księżycem i Ziemią, a następnie całym wszechświatem.

Oczywiście jest tylko jedna grupa, która może powstrzymać ich niecne zamiary.

„Pretty Guardian Sailor Moon Eternal: The Movie” – zwiastun

Zwiastun nowej odsłony serii „Czaodziejka z Księżyca” prezentuje się następująco:

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

W sieci zawitał też pierwszy plakat nowej produkcji. Materiał wygląda tak:

„Pretty Guardian Sailor Moon Eternal: The Movie” – kiedy premiera?

Nowy film z serii „Czarodziejka z Księżyca” ma trafić na platformę Netflix już 3 czerwca.

Czytaj także: Netflix: premiery na lato 2021 ogłoszone. Jakie filmy pojawią się w wakacje? [WIDEO]