Obserwuj w Google News

„Czar par” powraca na antenę TVP. Słynny program znów w telewizji

Sylwia Wamej
1 min. czytania
25.07.2019 13:28
Zareaguj Reakcja

Kultowy program lat 90. „Czar par” powraca na antenę. Tym razem zobaczymy go w odświeżonej odsłonie. Warto zgłosić się do programu.

"Czar par"
fot. Materiały prasowe

„Czar par” powraca na antenę

Czar Par” – to rodzinne show mówiące o tak ważnych w dzisiejszym świecie wartościach jak rodzina, miłość, lojalność, współpraca i wzajemny szacunek, ale też – poczucie humoru, dystans do siebie i radość z każdego dnia. W programie zobaczymy nowe konkurencje, nowe wyzwania i ogromne pieniądze do wygrania dla najlepszej pary! 

Nie ma znaczenia, czy braliście ślub w trampkach, czy w lakierkach; nie ważne, czy macie dzieci, a może doczekaliście już wnuków; ten program jest dla par, które łączy coś więcej! Jeśli jesteście szczęśliwą, zgraną parą, gotową na wyzwania, ten program jest dla Was!

„Czar par”: Zgłoszenie do castingu

Kultowy program znowu roztoczy swój czar! Czar Par! Jeśli uważacie, że łączy was magia, jeśli znajomi mówią, że jesteście jak dwie połówki pomarańczy – zgłoście się do nas i walczcie o 300 tysięcy złotych! Wielkie emocje, wielkie pieniądze i wspaniała zabawa! Czekamy już tylko na was! Wyślijcie Wasze zgłoszenie na adres  czarpar@tvp.pl

 

RadioZEt.pl/ SW