Obserwuj w Google News

Czar Par wraca do TVP. Program poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
13.06.2019 11:50
Zareaguj Reakcja

„Czar Par” był w latach dziewięćdziesiątych niezwykle popularnym programem rozrywkowym. Według informacji magazynu „Rewia” Telewizja Polska rozważa powrót show do ramówki TVP. Duże szanse na otrzymanie posad prowadzących mają mieć Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan.

Czar Par wraca do TVP. Program poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan?
fot. Instagram:@kurdejszatan

Telewizja Polska coraz chętniej sięga po formaty, które kiedyś przyciągały przed ekrany rzesze widzów. Dlatego na antenę powróciło „Koło Fortuny”, mówiło się o reaktywacji „Wielkiej gry”. Jak informuje magazyn „Rewia”, TVP poważnie rozważa przywrócenie kolejnego programu, który bawił telewidzów w latach dziewięćdziesiątych. Mowa tu o „Czarze Par” emitowanym w latach 1993-1996. Program był trampoliną do kariery dla Krzysztofa Ibisza, który prowadził go razem z Hanną Dunowską.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan poprowadzą Czar Par?

„Rewia” informuje, że producenci TVP rozglądają się za osobami odpowiednimi do roli prowadzących nowy „Czar Par”. Z racji charakteru programu dobrze sprawdziłaby się popularna para.

Pod uwagę bierze się kilka gwiazd, ale szefostwo chciałoby, żeby to była zgrana małżeńska para” – czytamy.

Według magazynu bardzo duże szanse na angaż mają Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Nic w tym dziwnego, Basia jest jedną z najpopularniejszych prezenterek TVP, a Rafał zyskał dużą popularność między innymi dzięki udziałowi w „Twoja twarz brzmi znajomo. Według „Rewii” popularna para ma „duże szanse”. Zobaczymy, czy czeka nas kolejny powrót formatu sprzed lat.

Czar Par – o co chodziło w programie?

Teleturniej „Czar Par” był tak naprawdę roczną rywalizacją par (w zależności od edycji występowało ich od 48 do 54), wykonujących rozmaite zadania mające na celu sprawdzenie, jak dużo o sobie wiedzą i jak zgrany związek tworzą. Do ścisłego finału przechodziło 6 par (w pierwszej edycji 8). Program realizowany był w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. Pierwszy odcinek wyemitowano 20 lutego 1993 roku, ostatni zaś 27 stycznia 1996 roku.

ZOBACZ: Big Brother 2019: Znamy zwycięzcę programu? Internauci nie mają wątpliwości

 

RadioZET.pl/MF