Obserwuj w Google News

Co oglądać na Netflixie? Te filmy i seriale trzeba zobaczyć, żeby być na bieżąco [TOP 10]

2 min. czytania
17.05.2021 13:32

Netflix dzieli się listą najpopularniejszych produkcji na platformie. Pojawiło się wiele nowości, a zestawienie zdominowały przede wszystkim filmy, m.in. "Kobieta w oknie" z Amy Adams w roli głównej. Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Zdradzamy poniżej.

Amy Adams
fot. Melinda Sue Gordon/Materiały prasowe Netflix

Netflix podaje ranking TOP 10 filmów i seriali, które obecnie cieszą się popularnością na platformie. Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się film o tytule "Kobieta w oknie" z Amy Adams w roli głównej. Nie słabnie popularność polskiego serialu "Sexify", a do tego pojawiło się wiele nowości. Co jeszcze Polacy chętnie oglądają na platformie Netflix? Sprawdziliśmy.

Zobacz także:  "Bridgertonowie" doczekają się spin-offa! O czym opowie serial ze świata hitu Netflixa?

Netflix: co oglądać na platformie? Te tytuły spodobały się widzom [TOP 10]

Netflix udostępnia listę TOP 10 tytułów na platformie. Ta funkcja ma pomagać użytkownikom w szybkim wyborze odpowiedniego dla siebie tytułu. Obecnie na platformie Netflix największą popularnością cieszy się film "Kobieta w oknie" z Amy Adams. Film powstał już kilka lat temu, jednak musiał swoje odczekać. Produkcja szczęśliwie trafiła na Netflixa. O czym opowiada "Kobieta w oknie"? To przejmująca historia psycholożki, która cierpi na agorafobię. Kobieta spędza każdy dzień w domu, a jej jedyną rozrywką jest podglądanie przez okno sąsiadów. W ten sposób staje się świadkiem brutalnej zbrodni.

Drugie miejsce natomiast zajmuje polski serial "Sexify". Produkcja przypadła do gustu użytkownikom Netflixa - dwa tygodnie po premierze wciąż zajmuje wysokie miejsce na podium. Natomiast na trzeciej pozycji znalazła się kolejna nowość, czyli film "Jestem wszystkimi dziewczynami". Jest to opowieść o losach pani detektyw, która znajduje wspólny język z zabójczynią.

Redakcja poleca

Jeśli chodzi o nowości, to w zestawieniu TOP 10 filmów i seriali Netflixa można znaleźć jeszcze takie tytuły jak: "Tlen" czy "Upiorny dom". Na popularności nie tracą natomiast seriale "Niewinny"  oraz "Dziedzictwo Jowisza". Co ciekawe, po wielu tygodniach obecności z zestawienia zniknął serial "New Amsterdam".

Co jeszcze oglądają Polacy na Netflixie? Zdradzamy poniżej.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Kobieta w oknie"
  2. "Sexify"
  3. "Jestem wszystkimi dziewczynami"
  4. "Miłość, śmierć i roboty"
  5. "Pingwiny z Madagaskaru"
  6. "Tlen"
  7. "Niewinny"
  8. "The Sinner"
  9. "Upiorny dom"
  10. "Dziedzictwo Jowisza"

Zobacz także:  "The Crown": twórcy mają problem z ukazaniem jednego wątku w nowych odcinkach

"Dziedzictwo Jowisza": Netflix prezentuje nową zapowiedź i zdjęcia z serialu superhero [WIDEO]

RadioZET.pl/