Obserwuj w Google News

"Ciche miejsce 3": kiedy premiera horroru z Emily Blunt?

Sergiusz Kurczuk
2 min. czytania
16.02.2022 12:22
Zareaguj Reakcja

Wiemy, kiedy film "Ciche miejsce 3" trafi do kin. Na kolejną część słynnego horroru z Emil Blunt w roli głównej będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Ciche miejsce - Emily Blunt - kadr z filmu
fot. FaceToFace/REPORTER

Potwierdzono produkcję filmu "Ciche miejsce 3". Sequel horroru z Emily Blunt w roli głównej dostał również oficjalną datę premiery. Fanom na trzecią część serii przyjedzie jednak trochę poczekać.

"Ciche miejsce 3": kiedy premiera horroru?

Pierwsza odsłona "Cichego miejsca" zadebiutowała w 2018 roku. Produkcja została wyreżyserowana w przez Johna Krasinskiego, który wcielił się w jedną z głównych ról, obok swojej żony Emily Blunt. Druga część miała pojawić się w kinach w 2020 roku, ale przez opóźnienia wynikające obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa, finalnie trafiła a duży ekran rok później.

Redakcja poleca

Fani serii horrorów zapewne czekali na oficjalne potwierdzenie powstania części trzeciej. Jak podaje Deadline, "Ciche miejsce 3" to kwestia czasu. Podczas ViacomCBS Investory Day ogłoszono szereg produkcji, które w najbliższych latach stworzy wytwórnia Paramount Pictures. Wśród nich znalazła się trzecia część głośnego filmu grozy. 

Redakcja poleca

Premiera produkcji odbędzie się w roku 2025. Nie zdradzono dokładnej daty, ale widzowie otrzymali informację, kiedy film pojawi się w kinach. Na razie nie ujawniono szczegółów fabularnych filmu. Chociaż na powrót postaci, w którą wciela się Emily Blunt, będziemy musieli poczekać około 3 lata, 22 września 2023 roku do kin trafi spin-off "Cichego miejsca". Reżyserem został Michael Sarnoski - twórca produkcji z Nicolasem Cage'em pod tytułem "Pig". Akcja filmu ma się rozgrywać w tym samym świecie, a fabuła zostanie oparta na historii stworzonej przez Krasinskiego.

Producentami trzeciej części "Cichego miejsca" są Michael Bay, Andrew Form i Brad Fuller z Platinum Dunes, John Krasinski i jego Sunday Night oraz Allyson Seeger, która będzie również pełniła rolę producentki wykonawczej.

Redakcja poleca

"Ciche miejsce": o czym jest seria?

Akcja filmów "Ciche miejsce" rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie, który został zaatakowany przez przerażające stworzenia reagujące na najdrobniejszy dźwięk. Kiedy usłyszą swoją ofiarę, są wobec niej bezlitosne. Nieliczni pozostali przy życiu ludzie muszą funkcjonować w taki sposób, by nie zostać łupem potworów. W serii oprócz Krasinskiego i Blunt wystąpili Millicent Simmonds, Noah Jupe, Cillian Murphy i Djimon Hounsou.

RadioZET.pl/Deadline

Najlepsze horrory na Netflix: 5 produkcji, które musicie obejrzeć [ZDJĘCIA]